Může mít Karel Gott tolik dětí jako Slavíků? A jiné důležité otázky webu minulého týdne

Na některé otázky prostě Čech potřebuje odpověď, tím myslíme POTŘEBUJE. Jistě se shodneme, že ta, jestli Karel Gott bude mít další dítě, vévodí takovému teoretickému seznamu. Vede totiž i praktický žebříček toho, co lidé na internetu vyhledávali minulý týden. Tedy na Seznamu.
Zdroj: Flickr, Dana Lipárová, Czech star of German pop-music found on a Berlin’s market

Na některé otázky prostě Čech potřebuje odpověď, tím myslíme POTŘEBUJE. Jistě se shodneme, že ta, jestli Karel Gott bude mít další dítě, vévodí takovému teoretickému seznamu. Vede totiž i praktický žebříček toho, co lidé na internetu vyhledávali minulý týden. Tedy na Seznamu. 

1.       Karel Gott popáté otcem – nárůst hledanosti o 8 216 %

Ivana Gottová na jaře náhle skončila svoje kontroverzní působení v divadle i v televizi, stáhla se do ústraní a poslední dobou na veřejné akce nedoprovází ani svého hvězdného manžela. Vyrojily se tedy spekulace, že slavný pár je v očekávání třetího společného potomka. Jestli se tamtamy potvrdí, nezbývá než božskému Kájovi pogratulovat, v 76 letech neschovává svou mužnost do trezoru a ukazuje, že se svou ženou nejen snídá. Tak třeba se na popáté dočká syna, anebo to bude další malá lady karneval?

Přebal alba Karla Gotta, zdroj: Arara.cz
Přebal alba Karla Gotta, zdroj: Arara.cz

2.       Starý Seznam – nárůst hledanosti o 1 667 %

Nejnavštěvovanější stránka českého internetu po testování změn přepnula vzhled pro všechny uživatele, což samozřejmě vyvolalo lavinu emocí. Stížnosti, pochvaly, připomínky…každý se chtěl vyjádřit, někdo se chtěl vrátit zpátky do minulosti na starou podobu. Každopádně změna potvrdila důležitou pravdu: Češi jsou konzervativní a neradi si zvykají na novoty. A taky to, že když napíšete do Seznam vyhledávače slovo Seznam, nerozbijete internet.

3.       Jiří Krytinář – nárůst hledanosti o 43 067 %

Další místa žebříčku patří známým jménům, která nás minulý týden opustila. Ve věku 68 let zemřel Jiří Krytinář, který byl se svými 120 centimetry označován za nejmenšího českého herce. Vedle domácích filmů, jako Tři oříšky pro Popelku, Tři veteráni nebo Bathory, se objevil i v americkém velkofilmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian, kde hrál se svou dcerou Janou trpaslíky. Známý se stal i díky televizním seriálům Hospoda či Arabela.

4.       Lubomír Lipský – nárůst hledanosti o 1 600 %

V úctyhodných 92 letech se s námi minulý týden rozloučil další slavný český herec, Lubomír Lipský. Kdybychom měli vyjmenovat v nekrologu jen jeho nejzásadnější role, stále bude seznam příliš dlouhý. Proto si dosaďte sami: Lipský zářil ve filmech ****, televizních seriálech **** i divadelních inscenacích ****. Celkem ztvárnil stovky rolí a patří mu čestné místo v české herecké síni slávy.

5.       Cuisinox – nárůst hledanosti o 7 740 %

Alespoň závěrem ještě jedno správně české hledání. Řetězec Albert nabízí ve své nové kampani nádobí francouzské značky Cuisinox, která není obvykle na tuzemském trhu k dostání. Proto se lidi snažili zjistit co nejvíc, aby věděli, jestli se jim honba za body vyplatí. Sbírky se Šmouly, Angry Birds či zvířátky ze ZOO střídá dospělácká kolekce, tak jestli hrnce oproti tomu nejsou trochu nuda.

shopping

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Videoinfografika odhaluje zajímavé statistiky o YouTube

Není pochyb o tom, že videomarketing se s rozvojem internetu stal jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů. Důležité ovšem je mít to správné publikum, a na to zase potřebujete místo, kde jej můžete oslovit. A přesně takovým místem je YouTube, kde 800 milionů uživatelů denně zhlédne přes 4 miliardy videí.