Na mezinárodním FinTech Summer Summitu se bude diskutovat současnost i budoucnost FinTech sektoru

Již ve čtvrtek 17. srpna se ve smíchovském technologickém inkubátoru Node5 sejde řada domácích i zahraničních expertů z oblasti FinTech, aby tu diskutovali na různá témata v rámci FinTech Summer Summitu.

FinTech Summer Summit byl vytvořen na míru evropským profesionálům z oblasti finančních a platebních služeb jako součást série konferencí xCEEd a podporuje ho také Česká FinTech asociace. Ti, co do Node5 na celodenní akci dorazí, se mohou těšit na zástupce bank, karetních asociací či firem, jež se zabývají progresivními platebními metodami.

Celý FinTech Summer Summit je protkán neformálním networkingem, v rámci něhož mohou návštěvníci navazovat kontakty a předávat si zajímavé informace z oboru. Vedle toho proběhne několik prezentací od zajímavých hostů, během kterých se bude hovořit o budoucnosti finančního sektoru z technologického hlediska.

Na téma důvodů fenomenálního růstu v oblasti FinTech bude hovořit Tony Craddock, generální ředitel EPA (Emerging Payments Association), který vede nejvlivnější platební asociaci na trhu a věří, že právě platby mají sílu zlepšit životy na celém světě.

O datové analýze a nových modelech příjmů promluví Maximilian Power, šéf byznysového vývoje v Brickblock.io, kde se aktuálně zajímá především o finanční průmysl a blockchain. Pavle Ljujic, zakladatel Pannovate, bude hovořit o vývoji FinTechu v oblasti střední a východní Evropy, a o budoucnosti v platební sféře promluví dvojice Kamran Hedjri, Gabriele Griesbacherová z Kalixy.

Na trendy téma kryptoměn, konkrétně o blockchainu či bitcoinu, vystoupí Jack Nikogosian, šéf inovační laboratoře v Coinify, jenž má v tomto ohledu velké zkušenosti. Za domácí hráče se pak objeví šéf marketingu Zonky, Jakub Strýček, jenž poradí, jak uspět s novou FinTech službou na saturovaném trhu.

FinTech Summer Summit se koná ve čtvrtek 17. října v Node5 od 12 hodin, od 18 hodin je pak naplánovaná FinTech Networking party. Vstupné je 990 korun a koupit ho můžete zde.

Total
0
Shares
Další články