Měli byste letos pařit víc, nebo míň? Zkuste Party Analyzer od Zaraguzy

Už několik let v řadě si slovenská Zaraguza Digital připravuje vypečený novoroční web s nějakou v zásadě stupidní, ale o to zábavnější funkcí. Před dvěma lety jste mohli opít libovolný web, loni si užít meme karaoke a letos je tu služba, která na základě vzhledu odhadne váš věk a poradí se životosprávou.

Na dodnes plně funkční službu Alcowebizer si možná ještě pamatujete, ostatně psal o ní tehdy i TechCrunch. Služba původně vytvořená jako přání šťastného roku 2011 přetvoří libovolnou stránku tak, jak by vypadala, kdyby se na ní vyřádil programátor či grafik s několika promile v krvi. Kolik promile přesně to je, to si dokonce můžete nastavit a podle toho se upraví výsledek.

O rok později přišlo Meme Karaoke, které si taktéž můžete stále vyzkoušet. Jednoduchá služba vám umožní zazpívat si na večírku s přáteli oblíbené memy, i když v případě některých je to snad až příliš jednoduché a u jiných zase takřka nemožné. Na výběr je 12 memů a lze posílat návrhy na další, ale těžko říct, jestli se jimi ještě někdo bude zabývat.

No a pro letošek je tu Party Analyzer, k jehož plnému docenění budete potřebovat webovou kameru. Po zmáčknutí velkého tlačítka a správném umístění vašeho obličeje aplikace s pomocí zaměstnanců Zaraguzy vyhodnotí, na kolik let vypadáte. Pokud přestřelí, doporučí vám služba kalit méně, pokud vám pár let ubere, měli byste si pár večírků přidat. Podle všeho služba věk skutečně netipuje náhodně, přestože máme podezření, že je záměrně příliš milosrdná (který výrobce alkoholu vás platí?!). Každopádně jistě pomůže, pokud se vyspíte, oholíte, učešete a nebudete házet divné ksichty.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Interaktivní video: Jak hraje kapela na plech?

Hudební kapela Moones připravila tak geniální interaktivní YouTube video, že nám to úplně vzalo dech. Můžete se ze čtyř různých pohledů podívat na to, jak zkouší střízliví, po 20 pivech, 40 pivech, 60 pivech a 80 pivech. A překvapivě je z toho po pár dnech poměrně solidní virální hit!
Přečtěte si více

Google Zeitgeist: Čím letos žilo Česko podle vyhledávaných slov

Jaký byl v Česku pomalu ale jistě končící rok 2012 očima největšího světového vyhledávače? Co Češi nejvíc hledali v různých kategoriích a co to o jejich zájmech a vkusu vypovídá? Pojďte se s námi podívat na tradičně očekávaný přehled Google Zeitgeist, každoroční žebříček nejvyhledávanějších dotazů z Googlu za uplynulé měsíce.