Měli byste letos pařit víc, nebo míň? Zkuste Party Analyzer od Zaraguzy

Už několik let v řadě si slovenská Zaraguza Digital připravuje vypečený novoroční web s nějakou v zásadě stupidní, ale o to zábavnější funkcí. Před dvěma lety jste mohli opít libovolný web, loni si užít meme karaoke a letos je tu služba, která na základě vzhledu odhadne váš věk a poradí se životosprávou.

Na dodnes plně funkční službu Alcowebizer si možná ještě pamatujete, ostatně psal o ní tehdy i TechCrunch. Služba původně vytvořená jako přání šťastného roku 2011 přetvoří libovolnou stránku tak, jak by vypadala, kdyby se na ní vyřádil programátor či grafik s několika promile v krvi. Kolik promile přesně to je, to si dokonce můžete nastavit a podle toho se upraví výsledek.

O rok později přišlo Meme Karaoke, které si taktéž můžete stále vyzkoušet. Jednoduchá služba vám umožní zazpívat si na večírku s přáteli oblíbené memy, i když v případě některých je to snad až příliš jednoduché a u jiných zase takřka nemožné. Na výběr je 12 memů a lze posílat návrhy na další, ale těžko říct, jestli se jimi ještě někdo bude zabývat.

No a pro letošek je tu Party Analyzer, k jehož plnému docenění budete potřebovat webovou kameru. Po zmáčknutí velkého tlačítka a správném umístění vašeho obličeje aplikace s pomocí zaměstnanců Zaraguzy vyhodnotí, na kolik let vypadáte. Pokud přestřelí, doporučí vám služba kalit méně, pokud vám pár let ubere, měli byste si pár večírků přidat. Podle všeho služba věk skutečně netipuje náhodně, přestože máme podezření, že je záměrně příliš milosrdná (který výrobce alkoholu vás platí?!). Každopádně jistě pomůže, pokud se vyspíte, oholíte, učešete a nebudete házet divné ksichty.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Felix a Super Bowl – naposled!

Tak Super Bowl tedy ještě jednou. Minule nám pár zásadních kousků uteklo a myslíme si, že byste o ně neměli přijít. Stejně tak se ještě asi podesáté a snad už opravdu naposledy vrátíme k Felixovi Baumgartnerovi, protože je i přes všechny Super Bowly světa, prostě týpek, který udělal něco, co tu fakt ještě nebylo.
Přečtěte si více

Studie: Google je pětkrát bezpečnější než Bing

Když přijde na bezpečnost vyhledávačů, uživatelé jim obvykle věří, že odkazy v nich jsou tzv. čisté, tedy že se z vyhledávače neprokliknou na stránku s malwarem, který by mohl ohrozit jejich počítač. Jak je tomu ale ve skutečnosti? AV-Test podnikl studii, která zahrnovala analýzu skoro 40 milionů odkazů z vyhledávání.