Mamutí infografika popisuje mobilní ekosystém Googlu

Tušíte, kolik mobilních služeb, aplikací a dalších produktů provozuje tvůrce nejpoužívanějšího vyhledávače Google? Zkusíte aspoň hádat? Zda jste se trefili můžete překontrolovat v infografice od WordStreamu, která je nejen všechny zmiňuje, ale také k nim poskytuje jejich základní charakteristiky a další informace o nich.

Je samozřejmě otázka, co ještě považovat za mobilní produkt a co už ne, pokud bychom ale vycházeli z čirého počtu položek v infografice od WordStreamu, bude odpověď na naznačenou otázku 20. Tento počet obsahuje ovšem například také Google Glass, které prozatím nejsou veřejnosti dostupné, nebo telefony od Motorola Mobility, společnosti, která od roku 2011 patří právě Googlu. Ve stejném duchu může být diskutabilní i mobilní verze YouTube.

To nic nemění na tom, že Google je na mobilech velmi aktivní a snaží se ohledně zaujetí mobilních uživatelů svými produkty nenechat vůbec nic náhodě. Co všechno různé uživatelské či marketingové mobilní produkty od Googlu nabízí, to se lze dočíst ve vůbec největší infografice, se jakou jsme v poslední době přišli do styku. Kliknutím ji zobrazíte v plném rozlišení na blogu WordStreamu:

Google's mobile apps explained

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co Čechy zajímalo minulý týden? Chtějí umět vejce „po skotsku“, dát si do těla a připravit se na klíšťata

Prožíváme opět jednu z těch teplejších zim, a Češi se proto už teď chystají na jaro. Zběsile hledají výhody a nevýhody očkování proti klíšťatům. Ale i když je zima mírná, většinou se během ní tloustne, a tak je potřeba najít nové metody cvičení. Případně recept, který člověka vyvede z deprese z toho, že nakonec stejně necvičí... Vejce na skotský způsob se zdají být asi ideální. Po čem dalším Češi na Seznamu pátrali?