Mamutí infografika popisuje mobilní ekosystém Googlu

Tušíte, kolik mobilních služeb, aplikací a dalších produktů provozuje tvůrce nejpoužívanějšího vyhledávače Google? Zkusíte aspoň hádat? Zda jste se trefili můžete překontrolovat v infografice od WordStreamu, která je nejen všechny zmiňuje, ale také k nim poskytuje jejich základní charakteristiky a další informace o nich.

Je samozřejmě otázka, co ještě považovat za mobilní produkt a co už ne, pokud bychom ale vycházeli z čirého počtu položek v infografice od WordStreamu, bude odpověď na naznačenou otázku 20. Tento počet obsahuje ovšem například také Google Glass, které prozatím nejsou veřejnosti dostupné, nebo telefony od Motorola Mobility, společnosti, která od roku 2011 patří právě Googlu. Ve stejném duchu může být diskutabilní i mobilní verze YouTube.

To nic nemění na tom, že Google je na mobilech velmi aktivní a snaží se ohledně zaujetí mobilních uživatelů svými produkty nenechat vůbec nic náhodě. Co všechno různé uživatelské či marketingové mobilní produkty od Googlu nabízí, to se lze dočíst ve vůbec největší infografice, se jakou jsme v poslední době přišli do styku. Kliknutím ji zobrazíte v plném rozlišení na blogu WordStreamu:

Google's mobile apps explained

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP5 reklam Superbowlu podle reakcí fandů v americké hospodě

Lidé navlečení v červených dresech okupují hospodu a každou chvíli se ozve vlna řevu, pískotu či hukotu. Co se děje? Je Superbowl a právě dávají reklamy. Hranice mezi sportem, reklamou a televizní show tu přestala existovat. Marketingové šílenství kolem téhle události nelze pochopit, dokud ho nezažijete.