Letos vyrážíme za digitálními giganty na Webit. Přidáte se?

Jedna z největších událostí digitálního, marketingového a telekomunikačního světa, vyzyvatel tradičních obrů jako jsou CES nebo Mobile World Congress, letos očekává přes 200 řečníků a 8000 návštěvníků z více než stovky zemí. Webit proběhne v Istanbulu 6. až 7. listopadu a rozhodně byste měli zvážit svou účast.

Na Webit Congress se sjedou největší světoví inzerenti, experti ze světa digitálu, technologií a telekomunikací, podnikatelé a startupy, stejně jako agentury a vydavatelé. Ti všichni vyšlou své vybrané zástupce na akci, která je vlastně hned několika konferencemi v jedné. Stěžejní konference Digital Marketing and Innovation, dost možná největší akce zaměřená na digitální marketing, zahrnuje všechna témata jako social media, mobilní marketing, tvorbu obsahu, soukromí a bezpečnost či reklamu a inovace obecně.

Doplní ji Metrix Conference, kde se budou CMO, CTO a CIO ze všech koutů planety zaobírat Big Data, analytikou a měřením, efektivitou reklamy a business intelligence, a eCommerce Conference pro mezinárodní i lokální retailery a poskytovatele řešení, kde dojde na témata jako jsou prodejní kanály a strategie, digitální měny, uživatelská zkušenost, měření či personalizace. Pouze na pozvání je potom Telco Summit, určený pro diskuzi špiček celého odvětví o budoucnosti komunikace.

Na pátý Webit Congress se nyní můžete dostat se slevou 50 % a poplácat se v Istanbulu po zádech s největšími potenciálními klienty, partnery a médii. A protože my jsme se do toho letos rozhodli šlápnout a kromě The Next Web se letos (díky Seznamu) podíváme také třeba na pařížský LeWeb, ani Webit si nenecháme ujít. Uvidíme se?

Total
0
Shares
Další články