La Degustation Online potřetí, tentokrát na téma využití videa

Asociace.BIZ připravila na poslední červencový den třetí konferenci ze speciálního seriálu La Degustation Online. Tematický večer bude opět spojovat prezentace a diskuse o digitálních médiích, networking a ochutnávku dobrého jídla. Nese název “Budoucnost internetu, aneb video stokrát jinak”.

Organizátoři se tentokrát chtějí zaměřit na konkrétní ukázky a diváci si budou moci poprvé vyslechnout hned tři úvodní prezentace. O ty se postarají Jiří Langpaul z Dawson GINGER, Lucie Marková z Fashionspace.TV a Jan Procházka z Flamesite. V následné panelové diskusi je doplní Pavel Lopolo Jirák, Michal Nydrle a Tomáš Zajíček. Průvodcem a moderátorem večera bude Tomáš Jindříšek z agentury Dark Side.

Třetí tematický večer spojený s ochutnávkou řecké kuchyně je naplánován na úterý 31.7. od 18 hodin, zájemci se mohou registrovat na stránkách ladegustationonline.cz. Prohlédnout si již nyní můžete také připravené degustační menu. Záznam přednášek a diskuzí z předchozího večera na téma mobilních zařízení najdete v tomto článku.

Total
0
Shares
Další články