Kupte si “dovolenou” v Zaraguze se slevou!

“Máte rutinu v práci? Staňte sa na týždeň súčasťou jedného z najkreatívnejších tímov na Slovensku.” K tomu vyzývá slevová akce Zaraguzy na slovenském slevovém portálu ZlavaDna.sk, která slouží jako náborová kampaň na nové kreativce.

Jen málokterá agentura si může dovolit něco takového jako Zaraguza se svým posledním výstřelkem – slevovou akcí, přes kterou si každý může za 500 eur koupit dovolenou přímo v agentuře. Když si zaplatíte, můžete se na týden stát profesionálním kreativcem a vyzkoušet si práci na reálných zakázkách. Originální vtípek je součástí náborové kampaně, ve které Zaraguza hledá nové seniorní kreativce a team lídry.

O podobných HR vtípcích jsme již psali několikrát z obou stran a prakticky pokaždé u nás i u cílové skupiny zabodovaly. Slevomat ve velkém stylu hledal Testera slev, Filipa Šantu a jeho Take me to Silicon Valley si určitě také pamatujete a pobavila nás i programátorská variace jobinsiliconvalley.com.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pondělní La Degustation Online se bude věnovat gamifikaci

Seriál minikonferencí, které pořádá Asociace.BIZ pod názvem La Degustation Online, se bude již ve svém pátém pokračování věnovat využití herních principů v neherních projektech v tématu nazvaném "Gamifikace, aneb kořenění suchých online projektů". A na koření opět dojde i v rámci následné degustace zajímavých pokrmů.