Kupte si dítě se slevou!

U příležitosti Pomněnkového dne, který upozorňuje na ztracené a pohřešované děti, připravila agentura Loosers pro Linku bezpečí e-shop s dětmi a speciální slevové nabídky na slevových serverech. Vybrat si můžete třeba “talentovaného, velmi živého” Roberta, nebo “krásnou, tichou” Terezku. Samozřejmě se slevou.

Slevové servery a fake e-shopy už neslouží jenom jako nástroje k prodeji, ale i jako kreativní mediální plochy. Zaraguza v únoru nabízela přes slevové servery “Dovolenku v Zaraguze” za 500 EUR. Když byste bývali zaplatili, mohli jste se na týden stát profesionálním kreativcem a vyzkoušet si práci na reálných zakázkách. Originální vtípek byl součástí náborové kampaně, ve které Zaraguza hledala nové seniorní kreativce a team lídry.

Aktuálně podobného mechanismu využívá agentura Loosers v neziskové kampani pro Sdružení Linka bezpečí u příležitosti Pomněnkového dne, který upozorňuje na ztracené a pohřešované děti.

Na slevovém portálu Slevín.cz je aktuálně nabídka na koupi sedmiletého Roberta, kterého si můžete koupit za sympatických 379 tisíc (45% sleva).

Nabídka vede na e-shop Dětín.cz, kde si můžete vybrat třeba Jakuba za 322 tisíc nebo Adélku za 400 tisíc.

To vše samozřejmě vede na více informací o problematice a call to action k přispění.

Mimochodem, pohřešované děti se snaží nalézt i neziskový projekt Nenalezena.cz, který využívá stránek 404 k zobrazování bannerů a informací o ztracených dětech.

Total
0
Shares
Další články