Konference Digital Briefing 2013, aneb co příští rok čekat online a na mobilech

Ve středu 5. prosince proběhne v pražském kině Atlas poprvé v České republice v zahraničí oblíbený formát digitálního briefingu na další rok. Seznamte se s výjimečnou akcí Digital Briefing 2013, aneb Online & Mobile Trends 2013.

Na konferenci vystoupí řada zajímavých řečníků. Například Jan Řežáb, CEO Socialbakers, odřekl kvůli této konferenci účast na podobné akci v Abú Dabí. Řežáb se nedávno setkal s Markem Zuckerbergem – zajímá vás, co mu řekl? Proč změnil Facebook algoritmus a funguje vůbec ještě pro značky a firmy?

Marketingový ředitel McDonald’s David Werner představí nejlepší mobilní aplikaci roku 2012. Dorazí i Michal Pastier, kreativní ředitel Zaraguza Digital, která je skokanem roku na světovém trhu a Facebook ji zařadil mezi 20 nejkreativnějších agentur na světě. Nejlépe hodnocený řečník konference Marketing & Sales představí nové případové studie o spojení kreativity a digitalu.

Jiří Maier, Brand Manager Nescafé Dolce Gusto, ukáže zcela novou koncepci online věrnostního programu a další zcela konkrétní témata. Matěj Novák, matador českého výkonnostního internetu, představí nový systém efektivity online reklamy. Brand Manager IBM CEE Viktor Laštovka představí studii věnovanou tomu, jak myslí marketéři na světových trzích.

Konference si dále klade za úkol zodpovědět i to, jaké novinky pro příští rok přináší Facebook a Google. Jak nově v digitálních kanálech používat KPIs. Jaké nové a efektivnější obchodní modely nabízí internetové servery. Či jak se bude měnit penetrace a využití internetu a mobilů.

Čekejte také nadstandardní prostor pro otázky a networking. Akce je určena jak pro odborníky, tak pro marketéry, šéfy značek, podnikatele a kohokoliv, koho zajímají nové směry v komunikaci. Konferenci pořádá časopis DIREKT a agentura Dark Side, akce volně navazuje na dny iDirektu předchozích let. Registrace se objeví na www.idirekt.cz, zatím si rezervujte místo ve vašich kalendářích.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Startuj tu káru!

Pár aprílovejch fórků sice nechybí, ale jinak to byl týden jako každý jiný. Bavili nás hloupoučtí pejsci, ještěrky, ježci i rybičky, speciální děti, speciální celebrity a jako vždy jsme se dozvěděli zásadní moudra o životě i o sexu. Týden jak má být!
Přečtěte si více

Češi se na webu vrátili k bulváru, pachtění celebrit ve vztazích i v televizi neodolali

Spojte bulvár a televizi a máte jednoznačně zajištěný zájem Čechů. Že to krásně funguje, ukázalo vyhledávání na Seznamu z minulého týdne. Lidi ťukali jak diví rozchod Lucie Borhyové a Hrdličky (jeho jméno už důležité není), aby zjistili, jak to s tím jejich vztahem je. Výrazně mladší přítel, malé dítě, problémy ve vztahu, o to je prostě zájem, a když se na oba můžete večer dívat na jedné televizi, jde o neodolatelný balíček k nezaplacení.