Kiwi.com pořádá pro nadějné developery Summer Camp v Chorvatsku. Dá vám i plat

Brněnský rychle rostoucí startup Kiwi.com pořádá intenzivní Summer Camp, který proběhne na chorvatském ostrově Hvar. Vybraní nadějní vývojáři tu budou mít pod vedením seniorních programátorů z Kiwi.com možnost vyvíjet a následně představovat své nápady například v oblasti spolupráce s hotely, „door to door“ dopravy či zcela originální inovace.

„Hledáme zejména Python a React JS developery, kteří nám pomohou dál rozvíjet to, co definuje Kiwi.com. Tedy maximální usnadnění cestování,“ říká technický ředitel Kiwi.com Jozef Képesi.

Léto na Hvaru a 25 tisíc k tomu

Nejúspěšnější projekty dokonce mohou být potenciálně zaintegrovány přímo do Kiwi.com. Summer Camp, který proběhne během dvou týdnů od 14. července, je kompletně hrazen společností Kiwi.com včetně ubytování, stravy a Kiwi.com voucheru v hodnotě 200 eur na dopravu. K tomu všemu navíc úspěšná firma přidává i plat 1000 eur, tedy více než 25 tisíc korun.

Vybraní kandidáti budou rozděleni do týmů o čtyřech až osmi lidech a následně plnit zadání v oblastech kombinace hotelových dat se službami Kiwi.com či využití vlaků v dopravě „door to door“. Mohou ale přijít i se zcela novými nápady, které podpoří další vývoj Kiwi.com.

„Už od začátku se v Kiwi.com snažíme zlepšovat jak samotný byznys, tak zkušenost, kterou s námi lidé mají. A nejen zákazníci, ale také naši partneři a současní i budoucí zaměstnanci. Kiwi.com Summer Camp přináší developerům neopakovatelnou zkušenost pracovat na skvělých projektech a potkat se s těmi nejlepšími z nejlepších. A navíc v překrásné lokalitě,“ dodává Képesi.

Přihlášky na Summer Camp jsou k dispozici na www.summercamp.cz. Více informací případně získáte na adrese summercamp@kiwi.com.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Reader přiváděl mnohem víc čtenářů než Google+, z jeho konce těží Feedly

S oznámením konce Google Readeru, asi nejpoužívanější RSS čtečky na trhu, se zároveň ukázalo, že služba sice neměla uživatelů mnoho, o to ale byli věrnější. A co víc, zdá se, že Reader také přinášel blogům mnohonásobně větší čtenost než tolik propagovaný Google+. Prozatím to vypadá, že nejpopulárnější náhradou za Reader se stala služba Feedly.