K virálu NICKY – RICH BOY se (v podstatě) přihlásil Chytrý Honza

Dva miliony zhlédnutí za týden jsou na český internet fenomenální úspěch. Už od počátku ale bylo jasné (i z úrovně zpracování), že za fenomenální Nicky nejspíš bude nějaký ten marketing. A právě nyní novou hvězdu začal ve své oficiální komunikaci zuřivě propagovat Chytrý Honza. Náhoda to asi nebude, zklamání to ale trochu je.

Úspěšný srovnávač finančních produktů chytryhonza.cz rozeslal do českých e-mailových schránek moc zajímavý newsletter, kde ohlašuje spolupráci s Nicky Tučkovou. Její video už jste určitě viděli mnohokrát, ale vůbec nepochybujeme o tom, že si ho chcete připomenout. Mimochodem, už udělalo dokonce i díru do světa.

Nicky nyní vystupuje ve dvou nových videích, která se dnes objevila právě na YouTube kanálu Chytrého Honzy. To první obsahuje i jednu další celebritu, Ondřeje Hejmu, který video předaboval do češtiny. Jak newsletter, tak tohle video odkazují na blog Chytrého Honzy, kde najdete další informace.

Především tam ale najdete ještě jedno video, kterým je rozhovor s Nicky o její další kariéře a o tom, jak moc je vděčná Honzovi za podporu. No, předem prozradíme, že je to trochu patetické. Hlavně ale pochybujeme o tom, že se nová videa a vyvrcholení celé kampaně dočkají byť jen zlomku pozornosti původního videa.

O komentář jsme požádali i našeho virálního experta Jakuba Svobodu, ten byl ale z celého vyústění trochu otrávený a tak nám věnoval jen jednu větu. “Jenom tam napiš, že ty dvoufázový virály nefungujou, nikdy nefungovaly a nikdy fungovat nebudou.”

Total
0
Shares
Další články