Jedeme dál… Internety mají nový web

Máme nový design. Krásný, jednoduchý a přehledný. Tyinternety se dostaly do nové fáze svého života.
Autor: Martina Votrubová
Autor: Martina Votrubová

Jak sami vidíte, šlo o čistotu, jednoduchost a účelnost. Snad ji tady najdete a web vás baví, stejně jako nás. Teď už nejde ale jen o vzhled.

Rozjíždí se znovu pořádně kalendář akcí, kde můžete eventy všechny najednou, nebo každý zvlášť, jednoduše exportovat do svého organizéru. Každý týden pak vybíráme nejzajímavější nabídku práce v oboru v rubrice šance týdne.

Zdroj: Flickr, autor: Mark Smiciklas
Zdroj: Flickr, autor: Mark Smiciklas

Kvanta kvalitních článků, které se na vás budou sypat, nemusím snad ani zmiňovat. Už příští týden pak znovu-otevřem Příručku marketéra, které šéfuje SEO kouzelník Pavel Ungr

No, a pravidelné výstupy budou padat také z našich sezení s redakční radou Internetů – v té je nejen Pavel Ungr, ale třeba taky Pavel Matoušek, který nedávno vycashoval pár korun za AAA poptávku, a má proto teď čas nám radit, nebo mistr akademik i praktik sociálních sítí Josef Šlerka.

Tahle sestava, které v budoucnu doplní další zvučná jména, bude Internetům radit a pomáhat, aby byly ještě lepší.

A co se bude dít dál, sledujte sami… Jsme Tyinternety a jsme rádi, že jsme tu pro vás.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

YouTube Rewind: To nejlepší z YouTube za rok 2013 v jednom videu!

Konec roku přináší tradiční bilancování. Naše nejoblíbenější jsou už několik let ty od Googlu - ať už jde o video Google Zeitgeist, nebo YouTube Rewind, které právě vyšlo. To nejlepší z YouTube z uplynulého roku v jednom epickém videu se všemi nejdůležitějšími hvězdami. A letos všechno ve znamení Ylvis a jejich pecky What Does the Fox Say.