Jak se holí Superman? Gillete hledá odpověď

Kampaně na blockbustery a kampaně s blockbustery spojené nás baví velmi a v podstatě bez výjimek. Aktuální kampaň od Gillete hledá odpověď na překvapivou otázku: jak se muž z oceli vlastně zbavuje strniště? A je to boží!

V Gillete si vzali na pomoc s hledáním ultimátní odpovědi nesourodou skupinku celebrity odborníků a na speciální YouTube microsite nechávají veřejnost rozhodnout o nejlepší teorii. S vlastními nápady přichází populizátor vědy Bill Nye (u nás asi ne moc známý, ale proslavil se vlastní televizní show Bill Nye the Science Guy více viz Wikipedie), Kevin Smith (kultovní režisér a scénárista), Mayim Bialik (v Big Bang Theory hraje neurovědkyni Amy Farrah Fowler a i v reálném světě má doktorát ze stejného oboru – ha! to jste určitě stejně jako my také nevěděli!) a čtveřici doplňují se svými nápady MythBusters. Celkem mají videa už skoro 2 miliony zhlédnutí a čísla celkem určitě ještě porostou. Není důvod, aby tomu bylo jinak – celý koncept je totiž geniálně jednoduchý, skvělý, s parádně vybranými celebritami, vtipem a brilantním napojení značky na fanouškovský film roku.

How Does the Man of Steel Shave? See Bill Nye’s Theory!

How Does the Man of Steel Shave? See Kevin Smith’s Theory!

How Does the Man of Steel Shave? See Mayim Bialik’s Theory!

How Does the Man of Steel Shave? See Jamie Hyneman & Adam Savage’s Theories!

Man of Steel – Official Trailer #2

A na závěr trailer na nejnovější snímek se Supermanem. Mimochodem, tenhle trailer má už 35 milionů zhlédnutí, spolu s ostatními teasery a trailery je to už hodně přes 100 milionů.

Total
0
Shares
Další články