Jak proměnit wi-fi v reklamní plochu? Scrabble WiFi

Agentura Ogilvy Paris připravila pro Scrabble originální reklamní plochu – free wi-fi v místech Paříže, kde žádná wi-fi není. Aby se ale uživatel mohl připojit, musel složit pár slov v mini verzi online Scrabble. Podívejte se na moc hezkou case study.

Celá legrácka má ovšem jeden zásadní problém, který se týká většiny podobně originálních mini kampaní – výsledky. Za dobu akce se složilo nějakých 6 tisíc slov a rozdalo v součtu 110 tisíc minut volné wi-fi. Ať na to koukám, jak na to koukám, proti jakékoliv online aktivitě je to prostě slabé. A dělat podobné kampaně pouze proto, aby o nich psala média? Nejsme si jistí, jestli to pak vždycky není spíš promo pro agenturu než pro klienta… Každopádně zábavná myšlenka!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

SXSW deň druhý: Iron Man, tričká na baterky a budúcnosť porna

Právě probíhající festival South By SouthWest je vrcholnou událostí pro každého alespoň trochu nasáklého čímkoliv digitálním. Každoročně přiláká i řadu lidí z Česka a ze Slovenska, takže si o tom všem můžeme nechat alespoň vyprávět. Pro Tyinternety se letos téhle role zhostila Petra Jankovičová z Triad Advertising a ani druhý den nezůstal tomu prvnímu nic dlužen...