Jágrovo lože a jiné drby. Zapomeňte na Valentýna, minulý týden vyhledávání na webu zůstal celebritám

Veronika Kopřivová má řadu důvodů být nejčastějším dotazem ve vyhledávání na webu – je finalistkou soutěže krásy, je pěkná, má fajn Instagram a na něm spoustu fotek, které rozhodně nejsou prudérní… Ale hlavně, má to být nový Jágrův objev. A jak víme, jeho holky prostě válí. Jak se začně mluvit o nějaké nové, opanuje vyhledávání Seznamu. 

1. Veronika Kopřivová – nárůst hledanosti o 51 730 %

Chcete chodit s Jaromírem Jágrem? Víme, jak na to. Stačí být finalistkou České miss, odjet na Floridu a na svůj instagramový účet sázet fotky z pláže, ze zimního stadionu nebo fotit svalovce, kterému není vidět do obličeje, jak vám obouvá brusle. A to by bylo, aby z toho bulvární novináři nevykouzlili nový vztah a lid vás nekatapultoval na první místo našeho žebříčku. Žádná oficiální prohlášení nejsou potřeba, do Jardovo postele má přece právo vidět celý národ. Ostatně, fotky z jeho lože už jsme si přeci užili.

Let’s go??#ThisMoment ?#NovéTopánky??#florida ??#iceskating ⛸#love

A photo posted by Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova) on

2. Bořek Šípek – nárůst hledanosti o 14 811 %

Tenhle nekrolog píšeme obzvlášť neradi. Architekt Bořek Šípek dlouho a statečně bojoval, ale rakovina slinivky byla nakonec bohužel silnější. Umělce si však můžeme připomenout retrospektivní výstavou Out of Limits v Tančícím domě, která představuje na dvě stovky jeho děl – od skleněných váz až po designové kusy nábytku. Součástí instalace je i váza Neuchopitelný šípek, jež pro Šípka navrhl bývalý prezident Václav Havel.

3. Titanic výstaviště – nárůst hledanosti o 2 182 %

Zdálo by se, že loď, která rezivý na dně oceánu přes sto let, už nechá lidi chladnými, ale opak je pravdou. V Praze na půl roku otevřeli výstavu o Titanicu, a to přiměje i průměrného nekulturního Čecha vyrazit za kulturou do letňanských polí. Co si ale myslí, že tam najde za překvapení? Že parník narazil na ledovec? Že neměl dostatek záchranných člunů? Nebo důkaz, že by se Leo opravdu vešel ke Kate na ty dveře?

titanic

4. Juraj Kukura, František Kinský – nárůst hledanosti o 12 308 %

Dlouho se tu neobjevil, ale to neznamená, že už neexistuje. Karel Šíp se svou talkshow Všechnopárty bývá častým motivem pro vyhledávání na českém internetu. Tentokrát si povídal se slovenským hercem Jurajem „nechbroukažít“ Kukurou, Bárou Špotákovou a potomkem slavného šlechtického rodu Františkem Kinským. No a rázem je z toho čtvrté místo.

5. Hana Maciuchová – nárůst hledanosti o 6 224 %

Rakovina nechodí po horách, ale po lidech – a jak se zdá, tak zejména po umělcích. Své o tom ví i TýTý zrcátky ověnčená Hana Maciuchová, jíž lékaři tuto nemoc diagnostikovali, a tudíž musela kvůli léčbě přerušit veškeré svoje pracovní aktivity. V Ulici ji věrné české diváctvo oplakává už od léta, teď si musí dát i pauzu od prken, která znamenají svět. Paní Hano, hodně síly a brzké uzdravení.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Máte 3 nepřečtené zprávy

Super Bowl nejsou jenom nejdražší a nejlepší reklamy, ozvuky má samozřejmě i v memech. Kromě toho se dozvíme další sadu zásadních životních pravd a mouder: O Bearu Grillsovi, o Snoop Doggovi, o tom, jak se má správně chodit po ledu, o tučňácích, pejscích i kočičkách.