Ivo Lukačovič se vrací do vedení Seznamu

Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz, se rozhodl více se věnovat aktivitám společnosti. Chce být chodu firmy blíže a bude ovlivňovat strategii a fungování služeb. Nebude mít nicméně žádnou speciální exekutivní roli, Pavel Zima tedy zůstává generálním ředitelem společnosti zodpovědným za její chod a fungování.

“Dlouhodobá práce z domova mi už nevyhovovala a Seznam.cz mi začínal chybět, a proto jsem se rozhodl, že se do něj vrátím, se všemi výhodami, které jako majitel a předseda představenstva mám. Chci se hlavně věnovat našim produktům a předávat své vize dál,” uvedl Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz.

“Jsem rád, že se Ivo rozhodl věnovat se zase produktům a službám Seznamu, jeho výborný produktový cit a vize nám určitě hodně pomůžou,” doplnil Pavel Zima, generální ředitel Seznamu. Na vedení společnosti se tedy nic nemění. Zima je i nadále generálním ředitelem, který společnost řídí a má pod sebou kromě výkonného ředitele Michala Feixe i produkty firmy. Ty budou nyní reflektovat přání a vize majitele společnosti, který bude mít vždy konečné slovo u těch produktů, kterým se bude chtít věnovat.

S návratem zakladatele se Seznam.cz vrátí od ledna i ke svému původnímu sloganu: Seznam.cz, najdu tam, co neznám. Tento slogan poukazuje na již před rokem produktově avizovaný „návrat ke kořenům“. Navíc je tento slogan mezi uživateli oblíbený a se společností Seznam.cz zažitý, takže nepůjde o složitou změnu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Microsoft potvrdil nákup Yammeru za 1,2 miliardy dolarů

IT gigant Microsoft kupuje čtyři roky starý startup Yammer, sociální síť pro vnitrofiremní komunikaci. Mezi důvody akvizice zmínil šéf Microsoftu Steve Ballmer tým, produkt, virální obchodní model a potenciál pro propojení Yammeru s produkty Microsoftu. Už od poloviny června se spekulovalo o ceně od stovek milionů až po 1,5 miliardy dolarů.