Internetové vyhledávání zůstalo inspirované televizí: Body má opět StarDance i Honza Tuna

Kam až dotančí Lukáš Pavlásek, co nám příště zakáže nakupovat Honza Tuna, a hlavně, jaké dárky rozdává Jirka Král? A jak to vlastně bude s UPC od Nového roku? To jsou zásadní otázky českého internetového hledače minulého týdne. Nadvláda televize zkrátka zůstává.

Jediný náznak Vánoc – nejúspěšnější recept na cukroví – to dotáhl jen na šesté místo (medovníkové koule). A zůstal obklopený televizními událostmi. Co tedy Čechy nejvíc zajímalo a hledali to na Seznamu?

1. Připravované změny podmínek UPC 2016 – nárůst hledanosti o 6 355 %

Máte u UPC starý balíček jejich služeb? Nezoufejte, převedou vám ho na nový. Sice pravděpodobně zaplatíte víc a původní nastavení si nechat nemůžete, ale co už. Tak si přečtěte podmínky změn tarifů, které firma pro dvě třetiny svých klientů od února 2016 nachystala, abyste měli alespoň nějakou jistotu, co vás v novém roce čeká. A když vám nové podmínky opravdu zvednou mandle, je tu ještě pořád ČTÚ, který se bude bít za vaše zájmy jako lev.

2. JirkaKral.cz/vanoce – absolutní nárůst

Když pátá nejvlivnější osobnost českého internetu, která se sem tam před fanoušky musí skoro schovávat, rozdává youtubovému lidu dárky od sponzorů, je jasné, že to nějaký ten zájem vzbudí. Jirka Král se vybavil rošťáckou vánoční čepicí a svetrem se sobem a jal se nadělovat: elektroniku, knížky, longboardy, oblečení, hodinky… a to pouze výměnou za osobní údaje, žádná velká intelektuálština. Doba holt pokročila. My ale nejvíc chceme ten svetr. Jirko?

3. Ivan Rajmont – nárůst hledanosti o 19 817 %

I když je to velmi smutná zpráva, úmrtí režiséra Ivana Rajmonta na třetím místě ukazuje, že v Češích přeci jenom trošku kultury zbylo a bulvár s televizí je ještě úplně nezkonzumoval. První polistopadový ředitel činohry Národního divadla podlehl v 70 letech vážné nemoci. Naposledy umělecky vedl činoherní sbor libereckého divadla F. X. Šaldy, nicméně hostoval i na řadě dalších scén. Pracoval i pro televizi a rozhlas a dlouhodobě působil i jako vysokoškolský pedagog na DAMU.

4. StarDance výsledky – nárůst hledanosti o 3 910 %

Vy jste si vážně mysleli, že náš žebříček tento týden vyjde bez televizního tancování? Naivové. Komik Lukáš Pavlásek přežil i poslední vyřazovací kolo na úkor Radka Gipsy.cz Bangy a dostepoval až do finále soutěže, které nás čeká v sobotu. Spolu s ním jsou ve hře už jen Jitka Schneiderová a Marie Doležalová. Obě na rozdíl od Pavláska tančí. A tančí dobře. Ale o to v téhle soutěži zas tak nejde, takže existuje docela slušná pravděpodobnost, že o rozverném blonďákovi budeme příští týden referovat jako o králi tanečního parketu.

5. Stream.cz A dost! zubní pasty – nárůst hledanosti o 9 247 %

Reportér Honza Tuna si na obrazovkách internetové televize Stream v pořadu A dost! bere na paškál kde co. Nedávno nám totálně rozboural představu o tradičních českých piškotech, které se nově vyrábí v Polsku, teď se nám chce doslova podívat na zoubek a přišel s testem zubních past. Ukazuje se, že jsme s pastami docela v pasti, protože každá obsahuje minimálně jednu látku, jež nám usiluje o život. Takže která nám škodí nejméně a test vyhrála? A jak obstála vzpomínka na dětství Perlička – je to vážně jednička?

a dost tuna zubní pasty

 

Total
0
Shares
Další články