Internetová televizní horečka a jiné důležitosti hledání na webu minulého týdne

Seznam je nově k vidění v televizi. Totiž, oblíbená domovská stránka mnoha Čechů to není – to by bylo poněkud nudné – ale produkce Seznam.cz se dostala na televizní obrazovky. A má slušnou odezvu. Lidi to zaujalo natolik, že dotaz na novinku poskočil v žebříčku hledanosti – ehm, na Seznamu – za minulý týden nejvíc. Ale lidi nezapomněli ani na oblíbený bulvár a nekrology. Prostě když jste takoví, není co řešit. Nebo taky jak řekl Muhammad Ali, “Tráva roste, ptáci létají, vlny omývají písek a já mlátím lidi.“

Tady je tedy to nejdůležitější z žebříčku skokanů ve Vyhledávání Seznam.cz za uplynulý týden.

1. www.Seznam.cz jak naladit – absolutní nárůst

Od minulého týdne je Seznam i v televizi. A to spustilo horečku po tom, jak ho naladit. Asi to není překvapení: ukazuje spojení dvou nejzásadnějších věci pro tuzemského internetového hledače. Totiž web a televizi. Takže jednoduše. Potřebujete tři věci: televizi podporující HbbTV, anténu a připojení k internetu. Zatím můžete ujíždět na produkci Stream.cz, časem má přibýt i jiný obsah.

seznam v televizi

2. Jiří Blahoslav Bláha – absolutní nárůst

Býval fotografem pro Playboy, pak strávil několik let na moři jako kapitán plachetnice, až si nakonec otevřel penzion v Tanzanii. No tedy, abychom byli přesní, nakonec se Jiří Blahoslav Bláha oběsil v hotelovém pokoji. A za vším prý máme hledat ženu. Alespoň podle českého bulváru, který kauzu o tomto slavném neznámém minulý týden rozpoutal. Evidentně ani letos se v českém mediálním rybníčku nezapomnělo na okurku!

3. Tvoje tvář má známý hlas poslední díl – nárůst hledanosti o 1 625 %

Tvoje tvář má známý hlas pomilionté v našem žebříčku, tohle už přeci nemůže nikoho překvapit. Tentokrát se krémem na boty natřela Iva Pazderková, která byla ještě víc „Happy“ než Pharell Williams. My byli happy jak dva grepy, když jsme si přečetli tu část hovořící o posledním dílu, ale chyba lávky, lidi tím evidentně mysleli jen aktuálně poslední díl, a tudíž se na VIP travesti skvadru můžeme těšit určitě i za týden.

pazderkova tvoje tvar

4. Muhammad Ali – nárůst hledanosti o 10 275 %

Minulý týden zemřel Muhammad Ali. Psát nekrolog by bylo zbytečné, jednak proto, že jste ho už stejně četli, a pak jeho hlášky popisují jeho život stejně nejlíp. No podívejte, tady jsme jich pár vybrali:

  • „Box je má práce. Tráva roste, ptáci létají, vlny omývají písek a já mlátím lidi.“
  • „Superman nepotřebuje žádný bezpečnostní pás.“
  • „Jsem tak strašný, že i lékům se ze mě dělá špatně!“
  • „Jsem tak rychlý, že když minulou noc jsem ve své ložnici zhasl světlo, byl jsem v posteli dřív, než byla v pokoji tma.“
  • „Nejtěžší souboj století jsem vybojoval se svou první manželkou.“

5. Jahodárna Vraňany samosběr – nárůst hledanosti o 6 024 %

Úroda jahod letos kvůli špatnému počasí klesne až o pětinu. Příležitost pro překupníky, kteří nakoupí v zahraničí, a pak na trzích vydávají jahody za české. Pokud jste jahodopatrioti, nejlepší cestou, jak zaručit jejich původ, je samosběr. A kde jinde než v jedné z největších jahodáren v zemi. Tak sběru a marmeládám zdar!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Udělejte si Viral Fest & MEME Fest sami doma!

Viral Fest a MEME Fest je naše srdcovka, nad kterou trávíme každý rok desítky a desítky hodin. Letošní promítání je za námi, byla by ale škoda nechat si vše jenom pro sebe. Takže, pokud patříte mezi milovníky virálů a memů, můžete si náš výběr toho nejlepšího z loňského roku (a pár špeků z letoška) pustit v klidu i u sebe doma. Je toho fůra, takže na formu moc nehleďte ;).