Inspirace dne: 100+ nejlepších slidů z Cannes Lions 2013

Reklamní přehlídka v Cannes opět viděla nejen spoustu videí, spotů, bannerů a webů, ale také nespočet zajímavých prezentací s cennými postřehy a fakty. Výběr toho nejzajímavějšího zachytil z různých úhlů pohledu Jesse Desjardins ve svém již tradičním souhrnu, který určitě stojí za prolétnutí.

Prezentaci dal stejně jako v minulých letech dohromady designér známý jako JesseDee. Zachycuje nejzajímavější části z prezentací ostatních a stejně jako loni či předloni by k ní v dohledné době měla přibýt ještě prezentace druhá, která může posloužit coby užitečný výtah nejdůležitějších poznatků a prohlášení.

Neváhejte si rovnou připomenout i prezentace z let 2012 a 2011, případně začít jejich autora sledovat na SlideShare –  jeho prezentace jsou vizuálně i obsahově skvělé a najdete v nich spoustu tipů a inspirace pro ty vlastní.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Pozor, nelekat!

Nic není tak, jak se může zdát. Pranky, naschvály, nečekané pointy a svírající se žaludek. Ať už jsou v hlavní roli zombíci, iPhone hra, kočičky, nebo roztomilá panda - lekačky jsou společným jmenovatelem dnešního výběru.