Inspirace dne: 100+ nejlepších slidů z Cannes Lions 2013

Reklamní přehlídka v Cannes opět viděla nejen spoustu videí, spotů, bannerů a webů, ale také nespočet zajímavých prezentací s cennými postřehy a fakty. Výběr toho nejzajímavějšího zachytil z různých úhlů pohledu Jesse Desjardins ve svém již tradičním souhrnu, který určitě stojí za prolétnutí.

Prezentaci dal stejně jako v minulých letech dohromady designér známý jako JesseDee. Zachycuje nejzajímavější části z prezentací ostatních a stejně jako loni či předloni by k ní v dohledné době měla přibýt ještě prezentace druhá, která může posloužit coby užitečný výtah nejdůležitějších poznatků a prohlášení.

Neváhejte si rovnou připomenout i prezentace z let 2012 a 2011, případně začít jejich autora sledovat na SlideShare –  jeho prezentace jsou vizuálně i obsahově skvělé a najdete v nich spoustu tipů a inspirace pro ty vlastní.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Konference Restart kariéry: změna o 180° je možná!

Ve čtvrtek 18. července se v Paspově sále pivovaru Staropramen uskuteční neobvyklá konference: Restart kariéry, aneb jde to! Podtitul akce, pořádané společností HR Spectrum a reklamní agenturou Dark Side, zní "buďte pozitivní a inspirujte se příběhy, jak restartovat kariéru nebo myšlení".