Infografika: Milostné vztahy hrdinů Marvelu

Během více, než 75 let, proběhlo vesmírem “Marvel” nespočet superhrdinů, nekonečně mnoho bojů a taky mnoho lásek. Infografika Superlove ukazuje každý polibek, vztah, manželství či jiné stavy, které si superhrdinové prožili.

Během více, než 75 let, proběhlo vesmírem “Marvel” nespočet superhrdinů, nekonečně mnoho bojů a taky mnoho lásek. Infografika Superlove ukazuje každý polibek, vztah, manželství či jiné stavy, které si superhrdinové prožili.

Wolverine není jen alfahrdina, je to i evidentně alfasamec… Své drápy (a bůh ví, co ještě) vytáhl celkem na 13 superdam…

Jen těsně tedy převyšuje dalšího playboye Iron Mana (Tony Stark), který si podmanil “jen” 8 dívčích srdcí. Zajímavou postavou je Mystique, která se může proměnit v kohokoli jen chce – měla totiž co dočinění se 7 různými charaktery, včetně Wolverina.

Nebudeme vás ale nadále obtěžovat, mrkněte se sami:

whb_superlove

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co chtějí děti k Vánocům? Ještě víc hraček od Applu

Kdo nejvíc miluje Apple? Zjevně to jsou americké děti od šesti do dvanácti let. Jako každý rok, i letos se společnost Nielsen podívala na to, co by si malí Američané přáli pod stromeček, a produkty s nakousnutým jablkem opět dopadly lépe než kdy dřív - obsadily hned čtyři místa z prvních pěti. Přitom u mladých od třinácti let výš už poměr sil vypadá podstatně jinak.