Infografika: Jak mileniáni ovládli LinkedIn

Mileniáni, nebo taky generace Y, jsou rostoucí silou na sociálních sítích i mimo ně. Celosvětově tuto generaci tvoří přes dvě miliardy lidí. Více než 87 miliónů z nich je na LinkedInu, což představuje 38 % celé uživatelské základny této sociální sítě. Podívala se na ně Míša z www.helloworld.cz.

Jde o generaci narozenou od roku 1980 do začátku nového století. Jsou techničtější, kreativnější a daleko víc zaměření na kariéru než jakákoliv předchozí generace. A taky investovaly do svého lidského kapitálu víc. Pro LinkedIn jsou proto opravdu zajímavou skupinou. Podívejte se sami.

Chcete-li o lidech Y zjistit víc a ještě si přidat znalosti konkrétně z České republiky, podívejte se na průzkum Generation What. Názory, postoje a přístup k různým tématům mileniálu sesbíral už na desetitisících odpovědí.

LinkedInMillennialInfographic

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

IAC 2013: Kam se posunula reklama na (českém) internetu

Internet je stále mobilnější, reklamy cílenější a zákazníci informovanější. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na Facebook: ten je stále důležitější. Zapojení sítí do vnímání značky je už taková samozřejmost, že nestačí jen být online nebo rychle reagovat, ale musíte se propojit i s offline světem, konstatovali řečníci Internet Advertising Conference.