Infografika: Co znamená vaše logo?

Nejen pro velké společnosti je logo zároveň jejich identitou, nevýznamné není ani pro společnosti menší. I proto je dobré při výběru loga myslet na jeho možnou interpretaci. Infografika od 123Print shrnuje základní významy barev a písem, které lze v logu použít.

Když už budou lidé vaši společnost podle jejího loga jednou poznávat, možná stojí za to vědět, co jím vlastně říkáte. Základ pro výjimečné logo je špičkový designer, který pro vaši reprezentaci dokáže vytvořit tu správnou ikonku. To, že sami pochopíte barevnou symboliku, či jak na lidi obvykle působí různá písma, ale rozhodně také není na škodu.

Právě tyhle informace shrnuje infografika od 123Print. Pokud vás tedy zajímá grafický design, ale prozatím jste se mu příliš nevěnovali, můžete se směle ponořit do základů tvorby firemního loga.

company-logo

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Vadocz: Na ceste na SXSW Interactive 2014

Cesta na festival SXSW začína každý rok veľmi podobne. Balením rôznych technológií, ktoré sú stále dokonalejšie a výkonnejšie. Pred štyrmi rokmi som si balil PC notebook, malý fotokompakt, videokameru a množstvo káblov. Dnes si vystačím s tabletom a smartfónom, ktorý má dnes podobný výkon a rozlíšenie ako ten notebook a foťák pred štyrmi rokmi.
Přečtěte si více

Czech Indie Power: Úspěchy s piráty v zádech

Čeští vývojáři nezávislých her nejsou žádná ořezávátka a mezi našimi startupy patří k těm nejúspěšnějším. Proto opět pokračujeme v nepravidelném seriálu, který jejich cesty sleduje. Parné léto na české herní scéně zatím přineslo obrovský megahit v podobě nové hry od Madfinger Games, dva menší tituly a spoustu otázek okolo pirátství.