I psi a kočky zaslouží moderní služby. PetExpert nabízí jejich pojištění kompletně online

Sjednat si dnes pojištění online už je vcelku běžná věc. Ovšem za předpokladu, že to děláte pro sebe nebo jiného člověka. Mnozí řeší pojištění také pro své domácí mazlíčky a pokud ho chcete vyřídit pro psa nebo kočku, musíte projít tradičním administrativním procesem u svého veterináře. To však chce nyní změnit PetExpert, který na český trh přináší první online pojištění domácích mazlíčků.

Pro někoho to možná může znít jako zbytečnost. Kompletní digitalizace pojistného procesu koček a psů ale přinese významnou úsporu času a administrativy jak pro jejich majitele, tak pro veterináře. První online všeobecné pojištění v Česku se jmenuje PetExpert a vzniklo ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou, která řeší krytí pojistných rizik.

Pojištění mazlíčka za pár minut

„Existující pojištění zvířat u nás nám připadala komplikovaná a nepřehledná. Chyběl nám produkt, který by byl pro obě strany – majitele domácího mazlíčka i veterináře – férový a jednoduchý,“ vysvětluje Kristína Škubalová z PetExpert. Proto s ČSOB spojili znalosti ze zvířecího světa, světa pojišťovnictví a vývoje softwaru a vytvořili vlastní řešení.

Kristína Škubalová z PetExpert

Díky kompletní digitalizaci je celý pojišťovací proces transparentní, rychlý a jednoduchý včetně nahlašování a řešení pojistných událostí. Vše probíhá přes digitální platformu, kterou si PetExpert vyvinul. Ceny pojištění začínají od 120 korun měsíčně. Cena závisí na věku zvířete, jeho původu a velikosti a také na typu pojištění (úraz, nemoc, léčba atd.).

Celý pojišťovací proces na PetExpert zabere pár minut a benefity přinese oběma stranám. Veterinář může přímo ve své ordinaci vytvořit pojistnou událost včetně všech náležitostí, získat autorizaci pro pojistné plnění a následné proplacení nákladů na jeho účet. Veterinář tak může využít tu nejvhodnější diagnostiku a léčebné postupy, aniž by byl limitován aktuálními finančními možnostmi majitele domácího mazlíčka.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

5 fascinujících podob 3D tisku

Konference bez 3D tiskáren jsou beznadějně out a ani databáze tisknutelných vibrátorů už dnes nikoho nepřekvapí. Ale stejně jako třeba architektonická studia tiskla své 3D modely dlouho před tím, než tiskárny věcí ohromily veřejnost a zaplavily ji lacinými prstýnky, jsou i nyní nejrůznější odvětví zase o krok dál - od medicíny, přes kosmonautiku až po stavitelství.
Přečtěte si více

Překladač jazyků a další novinky z Google Glasses

Stanou se brýle od Googlu nástrojem, díky němuž spolu budou moci dva lidé konverzovat, aniž by znali jakýkoliv společný jazyk? Možná. Google právě začíná aktivně spolupracovat vývojáři na ladění svého produktu a jakmile se k jeho hardwaru dostanou, pak teprve začneme objevovat skutečný potenciál celého zařízení.