Hvězdami desátého WebExpa budou designéři Anton & Irene

V pražské Lucerně proběhne 22. a 23. září již desáté WebExpo, z něhož se v průběhu let stala nejdůležitější akce pro webové profesionály ve střední Evropě. Na jubilejním ročníku vystoupí více než 80 řečníků, přičemž největšími hvězdami mají být designéři Anton & Irene.

Konference WebExpo patří mezi nejdéle trvající a nejoblíbenější konference o webu ve střední Evropě a letos v prostorách pražského Paláce Lucerna nabídne čtyři přednáškové sály, do nichž by mělo dle organizátorů dorazit dva tisíce návštěvníků.

Letošní WebExpo láká na několik prominentních spíkrů, ale hvězdami mají být především designéři Anton & Irene, což jsou bývalí ředitelé legendární agentury Fantasy Interactive z New Yorku. Oba za sebou mají práci pro Apple či Metropolitní muzeum umění nebo návrh dresů pro estonský olympijský tým. Dále se mohou návštěvníci těšit na osobnosti z firem jako AirbnbMozilla nebo Oracle.

„WebExpo je odborná konference, na které se potkávají weboví vývojáři a UX designéři s marketingovými odborníky či podnikateli. Témata jdou do hloubky, velký prostor však věnujeme předávání zkušeností a znalostí napříč obory. Málokterá akce proto nabízí takovou příležitost k navázání partnerství či obchodní spolupráce,“ přibližuje koncept Šárka Štrossová, ředitelka konference WebExpo.

Lístky na jubilejní 10. WebExpo jsou již v prodeji na oficiálním webu akce www.webexpo.cz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

K výročí masakru na Tchien-an-men Čína blokuje služby Googlu

Zítra tomu bude přesně 25 let, co čínská vláda zmasakrovala na náměstí Nebeského klidu několik tisíc demonstrujících proreformních studentů. Současný režim má svérázný způsob, jak toto výročí připomenout. Blokuje po celé zemi služby Googlu a některé další západní weby a služby, aby zabránil přístupu Číňanů k nepohodlným informacím.