Horka pominula, celebrity jsou na dovolené, hledání na webu tak zůstalo sportu

Minulý týden byl na programu hledání na Seznamu jednoduše sportovní program. Mistrovství světa v atletice je zkrátka něco, co Češi nemůžou vynechat. Samozřejmě tím myslíme z pohodlí gauče, případně křesla u počítače. Proti sportu je život celebrit vlastně poměrně nuda, nebo minimálně počká. Třeba na další týden.

Hledáte-li marketingovou stálici, jakou je každé nové vydání reklamy na Kofolu, tak ta se dostala na šesté místo. Protože má za týden skoro 300 tisíc zhlédnutí na YouTube, nepřipravíme vás o ni ani tady.

1.      Program MS atletika Peking – nárůst hledanosti o 120 000 %

Velký sportovní svátek probíhá od soboty v Pekingu, kde odstartovalo Mistrovství světa v atletice. Také naše republika má na šampionátu horké favority: medailové pozice z Moskvy 2013 se snaží obhájit v běhu na 400 m přes překážky Zuzana Hejnová, v hodu oštěpem Vítězslav Veselý a dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková. Češi tak opět mají možnost fandit a znalecky hodnotit výkony u pivka, což je disciplína, v které jsou nepřekonatelní mistři světa.

2.      Nnoto beach bar Řecko – absolutní nárůst

K tomuhle heslu vede trošku složitější cesta, tak dávejte pozor. O tom, že nic netrvá věčně, se přesvědčila Iva Kubelková, dnes již bývalá moderátorka Top Star magazínu na Primě. Po prázdninách ji nahradí mladá krev, playmate Eva Perkausová. No, a když vás potká taková nemilá věc jako vyhazov, je dobré udělat si trochu radost. Té si Kubelková dopřála hned pořádnou hromadu, když se rozhodla chmury zaplašit v beach baru řeckého luxusního letoviska Nnoto Bains. A to Čechy samozřejmě zajímá. Skoro tak moc jako atletika.

3.      Výpadek sítě O2 – nárůst hledanosti o 28 950 %

Překopnutý kabel potrápil minulou středu mobilního operátora O2 a jeho klienty. Rozsáhlý výpadek sítě trvající přes dvě hodiny zaznamenali v části Prahy, a dále také v jižních, západních a středních Čechách. Jako omluvu se v O2 rozhodli věnovat korunu za každý neuskutečněný hovor Lince důvěry a Lince seniorů, celkem tak mezi ně rovným dílem rozdělí 1 200 000 Kč (to jsme ale národ volajících!) A pak, že nejde nemilá situace marketingově využít. Ale vyhoďte si jen tak víc než milion…

kim

4.       Lo Han Guo – nárůst hledanosti o 6 800 %

O škodlivosti cukru už nepochybuje asi nikdo. Sladkého se ale vzdát nechceme, a tak hledáme přírodní alternativy. Stévie má svou chvilku slávy za sebou a přiznejme si – každému se její sladkost zrovna zamlouvat nemusí. A tak stačila malá zmínka v médiích a Češi začali zkoumat další rostlinu. Tentokrát jde o tykev Lo Han Guo, kterou sladí v Číně. Strouhat si ji do kávy ale asi nedoporučujeme.

5.      Tina Pletánková – nárůst hledanosti o 6 870 %

Když potká Řanda Pletandu, je z toho řachanda! Abyste rozuměli – bývalá rosnička TV Prima Tina Pletánková si našla nového chlapa, což nemohlo uniknout senzacechtivým plátkům. A koho že klofla? Jejím vyvoleným je herec Čestmír Řanda ml. Co na tom, že seděl ve vězení za neplacení alimentů. Naopak – o důvod víc si zjisťovat informace! S ním je prý velká legrace a pro Řandu je Pletánková nejkrásnější rosnička všech dob. Hodně pádné důvody, proč do toho praštit, nemyslíte?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pondělní La Degustation Online se bude věnovat gamifikaci

Seriál minikonferencí, které pořádá Asociace.BIZ pod názvem La Degustation Online, se bude již ve svém pátém pokračování věnovat využití herních principů v neherních projektech v tématu nazvaném "Gamifikace, aneb kořenění suchých online projektů". A na koření opět dojde i v rámci následné degustace zajímavých pokrmů.