Google se spojil s… KitKat? Příští Android ponese jméno čokolády. Fascinující

Ne, není to náhoda. Příští verze operačního systému Android se bude jmenovat KitKat a stejnojmenná značka v tom jede taky. Výsledkem je mimo jiné pozoruhodná reklama od KitKat, která paroduje naleštěná videa technologických firem. A když říkáme pozoruhodná, myslíme divná. A když říkáme divná, myslíme zvláštním způsobem vzrušující a zábavná.

Samotné jméno nového Androidu vlastně není až tak překvapivé – obzvlášť po předchozích Gingerbread, Jelly Bean, Froyo a Ice Cream Sandwich. Tentokrát jde ale celá věc ještě o kus dál, protože značka KitKat patřící Nestlé se přímo účastní celé kampaně. Dohoda podle AdAge nezahrnuje žádné vzájemné finanční transakce a je tedy zřejmě čistě marketingová.

KitKat při té příležitosti vytvořil tohle video, a co bychom se nepřiznali, přijde nám to celé tak mimo, až je to super:

Náležité úpravy se dočkaly také stránky kitkat.com a Twitter účet @KITKAT.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Miloši, pojď mi hop a Super Bowl!

Super Bowl už je za pár dní a na spoustu reklam se můžete podívat už teď. A jako každý rok to bude přehlídka toho nejlepšího, co může reklama nabídnout. Kromě toho si připomeneme, že "people are awesome", nebo na zdařilý virální mashup Pojď mi HOP s naším novým prezidentem, který láme rekordy.