Footshop rozjíždí spolupráci s DoDo, v Praze tenisky dodá v den objednání

Dodání v den objednání. Trend, který je známý převážně u největších internetových prodejců s elektronikou, se dostává i do oblasti módy. Oblíbený prodejce limitovaných tenisek Footshop se mezi hrstku takových on-line obchodů také zařadil. Nově nabízí služby roznáškového kurýra DoDo, který slibuje dodání tenisek v den objednání. 

„Víme, že kouzlo nakupování v kamenných obchodech spočívá v tom, že zákazník si zboží může okamžitě odnést domů. Navázáním spolupráce s roznáškovou službou DoDo chceme tuto možnost zprostředkovat i našim on-line zákazníkům. K pohodlnému výběru z pohodlí domova přidáváme i rychlost doručení,“ upřesňuje důvody nové spolupráce Peter Hajduček [na úvodní foto], zakladatel Footshopu.

Služba je primárně určena pro ty, kteří na své zboží spěchají a nemají čas vyzvedávat jej osobně v kamenné prodejně. Tenisky objednané ve Footshopu může mít zákazník doma už třeba tři hodiny od jejich on-line objednání.

Expresní doručení zboží je zajištěno ve dvou vlnách pro všechny objednávky po Praze. První probíhá v dopoledních hodinách, kdy se expedují objednávky přijaté do 10:30, druhá pak v 16:00, pokud zákazníci odešlou objednávku do 14:30.

Total
0
Shares
Další články