FastCentrik nově nabízí svým e-shopům platby přes ThePay

E-shopová řešení na platformě FastCentrik mohou pro své zákazníky nově začít využívat platební bránu ThePay. Ta e-shopům nabízí na dvě desítky platebních metod, z nichž si bez problémů vybere každý zákazník.

Společnost ThePay nabízí kromě tradiční platby kartou také stále populárnější předvyplněná bankovní tlačítka nebo platbu pomocí QR kódů. Majitelé e-shopů se do brány registrují online, tedy bez nutnosti papírových smluv. Stačí jen vyplnit údaje o e-shopu, nahrát dva doklady totožnosti a doklad potvrzující vlastnictví bankovního účtu (například výpis z účtu).

Jakmile je registrace schválená, může ji daný e-shop ještě týž den používat.

Vyšší konverze

Díky nové bráně mohou obchodníci nabídnout svým zákazníkům rychlé a pohodlné platební metody bez složité administrativy. Právě způsob platby je pro zákazníky často rozhodující v případech, kdy váhají na kterém e-shopu nakoupit.

Náš vývojový tým byl možností spolupráce s ThePay.cz nadšený. Líbila se nám jeho přehlednost a široká nabídka způsobů plateb. Očekáváme, že zpříjemní nákupní prožitek všem zákazníkům, kteří bránu využijí. A právě proto jsme se rozhodli pro její implementaci na naše platformy FastCentrik,“ uvedl David Vychytil, CEO společnosti NetDirect, která FastCentrik nabízí.

FastCentrik je modulové e-shopové řešení, které pomáhá majitelům malých a středně velkých firem uspět v podnikatelském online prostředí. Testovací bezplatné měsíční užívání FastCentriku je velmi oblíbené mezi začínajícími podnikateli. Další předností platformy jsou pravidelné a bezplatné aktualizace přinášející potřebné moderní funkce. Samozřejmostí je napojení na ekonomické systémy, s vybranými velkoobchodními dodavateli i grafika na míru potřeb a přání klienta.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Překladač jazyků a další novinky z Google Glasses

Stanou se brýle od Googlu nástrojem, díky němuž spolu budou moci dva lidé konverzovat, aniž by znali jakýkoliv společný jazyk? Možná. Google právě začíná aktivně spolupracovat vývojáři na ladění svého produktu a jakmile se k jeho hardwaru dostanou, pak teprve začneme objevovat skutečný potenciál celého zařízení.