Evian a tančící batolata jsou zpět!

Trvalo to čtyři roky, než přišlo pokračování jednoho z nejúspěšnějších virálů vůbec. Dramatický úspěch Evianu s batolaty tančícími na kolečkových bruslích jsem nikdy pořádně nepochopil, ale celkem video s mutacemi a variacemi nasbíralo fascinujících 200 milionů zhlédnutí. A teď přichází dvojka – tentokrát s batolaty skotačícími se svými dospělými protějšky.

Bloggeři z celého světa se o víkendu přeli o to, jestli “dvojka” bude stejně úspěšná jako “jednička” (pro úplnost – během 4 let to Evian s dětmi zkoušel víckrát, ale bez výrazného úspěchu viz třeba dětičky na tričkách). Po 4 dnech a po 20 milionech zhlédnutí už začíná být jasnější, že se původním 200 milionům určitě minimálně přiblíží. A stejně jako je to v případě PSY a jeho Gentlemana, který vytvořil hned dva nové virální rekordy (38 milionů zhlédnutí za jediný den, 10 dní a 207 milionů zhlédnutí), i tady předchozí úspěch značně pomáhá šíření. Desítky tisíc článků, stovky tisíc sdílení a uvidíme, kde to skončí.

Jak jsem psal na začátku, úspěch jedničky mi nikdy nebyl úplně zřejmý. Jasně, batolata, to funguje. Necháme je tančit, to určitě taky zabere. A postavíme je u toho na kolečkový brusle, pecka! Ale za mě tomu vždycky chyběla ta roztomilost a spíš mi to celé přišlo trochu strašidelné. Takže nejprve 4 roky staré video:

Evian Roller Babies international version

A nejnovější video, u kterého je alespoň vtip, který chce Evian dál rozvádět – můžeme se údajně těšit na appky a soutěže, které vám budou pomáhat vracet se do dětství.

baby&me / the new evian film

Total
0
Shares
Další články