Engage se blíží. Nabídne NASU, hvězdy mezi influencery a desítky známých jmen

Konference Engage Prague, kterou pořádají čeští Socialbakers, se letos v květnu vrací do Prahy. Od 11. do 13. května se tu potkají špičky světového marketingu, aby se podělily o své zkušenosti především z oblasti sociálních sítí. Čekejte třeba YouTube hvězdu Alfie Deyese, kterého nejen na YouTube sleduje skoro 10 milionů fanoušků po celém světě. Mezi řečníky je také NASA, fotbalový klub Paris Saint-Germain, Universal Music, nebo Red Bull Air Race.

“Osobně se velmi těším na Veronicu McGregor z NASA, která založila jejich první účet na Twitteru a od té doby se svým týmem získala mnoho ocenění na poli marketingu a sociálních sítí,” láká Jan Řežáb, jeden ze zakladatelů Socialbakers.

Účast v tuto chvíli přislíbilo více než 30 řečníků a zaregistrováno je již několik stovek hostů z celého světa. Přednášet bude třeba Olivier Robert-Murphy z Universal Music, Julien Jalouzet z fotbalového klubu Paris Saint-Germain, Pavel Turek z Red Bull Air Race a více než dvě desítky dalších jmen. Na účastníky čekají i letos kromě hlavní konference dva dny plné workshopů.

“Engage Prague už není pouze pro marketéry, spousta z nich bere do Prahy také své manažery a generální ředitele, kteří tam hledají inspiraci pro budoucnost své značky. I proto jsme pozvali řečníky jako je Alfie Deyes a další influencery, se kterými značky stále více a více spolupracují,” dodává Řežáb.

 

V rámci Engage Prague kladou Socialbakers důraz především na vzdělávání marketérů. “Formát workshopů se velmi osvědčil a byla to jedna z nejlépe hodnocených částí konference. Trvají v průměru tři hodiny, účastníci pracují v malých skupinkách a učí se opravdu od těch nejlepších v oboru,” vysvětluje Řežáb. Workshopy letos povedou například zástupci značek jako je BBC, NATO, Desigual, L’ORÉAL, Microsoft a nově také takzvaní influenceři – internetové celebrity, které udávají trend. Dorazí známý fotograf Eelco Roos, kterého na Instagramu sleduje půl milionu fanoušků, nebo například Paula Coop McCrory, kterou sledují více než 4 miliony lidí na Pinterestu.  


Socialbakers opět navážou na spolupráci jak s JAD Productions, se kterými společně vyhráli evropskou cenu EuBEA za nejlepší konferenci roku 2015, tak s Ambiente, kteří se postarají o catering. Moderaci večerního předávání cen zajistí Leoš Mareš.

Novinkou Engage Prague 2016 bude především to, že se celá akce uskuteční v přilehlých prostorách Fora Karlín, kde mají Socialbakers kanceláře. “Máme za cíl zlepšit networking mezi účastníky, a proto jsme se domluvili na spolupráci s našimi sousedy – Economií, Eskou, Apiary a Kotelnou 55. Tam všude se uskuteční workshopy a tím pádem se budou účastníci pořád pohybovat na jednom místě,” upřesňuje Klára Honzíková, Global Events Director.

Na loňský ročník Engage Prague dorazila tisícovka hostů z více než 70 zemí světa. Potkáme se letos? Vstupenky na konferenci se dají stále koupit na webových stránkách www.engage2016.com.

Total
0
Shares
Další články