Elitní networkingový Prague Pub Summit už ve čtvrtek!

Setkání s osobnostmi mezinárodní technologické scény a organizátory prestižních eventů jako jsou F.ounders proběhne už 28. června od 18 hodin v Občanské plovárně. Přesné složení účastníků sice bude překvapením až do poslední chvíle, ale vypadá to, že by se mohla sletět, sjet a sejít zajímavá jména.

Na akci nebudou žádné přednášky a každý z ní může vytěžit tolik, kolik sám dokáže. Prague Pub Summit je zkrátka neformální setkání u piva s lidmi z trhu. Spolu s organizátory F.oundersDublin Web Summitu akci pomáhá připravit také Jan Řežáb ze Socialbakers, který podle svých slov “pozval hodně zahraničních kolegů, tak uvidíme, kdo sem přiletí”.

Akce je na pozvánky a registrace trochu zmatená, ale každý účastník může pozvat dalších 5 zajímavých hostů, takže se stačí trochu posnažit. Za setkáním mimochodem stojí i Paddy Cosgrave, který je známý i díky akci European Tech Crawl, kdy jezdí po Evropě od města k městu a pořádá setkání lidí z technologické scény.

Jinými slovy – moc toho nevíme, ale zní to skvěle!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pozvánka: World Usability Day letos na téma hravého designu

Osmý ročník celosvětové série konferencí o použitelnosti, přístupnosti a user experience se uskuteční v Praze ve čtvrtek 8. listopadu. Se skvělými řečníky, se strhujícím námětem, ale pořád zdarma. Letošním tématem je Hravost v designu a smyslem podívat se na design z různých perspektiv a zamyslet se nad tím, jak jej lze ve vztahu k UX pojmout inovativně a hravě.