„Dogefather“ Elon Musk zahýbal v SNL s cenou své oblíbené kryptoměny

Vystoupení Elona Muska v pořadu Saturday Night Live přineslo téměř 30% propad ceny Dogecoinu. Musk se o své oblíbené kryptoměně zmínil ve svém úvodním monologu a ve „Weekend Update“, satirické zpravodajské SNL. 

V otázkách a odpovědích s moderátory Michaelem Che a Colinem Jostem se Musk tituloval jako „Dogefather“ a zde se můžete podívat, co o Dogecoinu prohlásil:

Cena Dogecoinu začala během skeče „Weekend Update“ „reagovat“. Cena Dogecoinu se před začátkem Muskova vystoupení pohybovala kolem 0,70 dolaru, ale po zmínce o něm klesla na 0,49 dolaru. Během zběsilého výprodeje si několik uživatelů služby Robinhood stěžovalo, že obchodování s kryptoměnami na Robinhoodu nefunguje. Společnost výpadek potvrdila na Twitteru. Služba byla obnovena během půl hodiny.

Není to poprvé, co společnost Robinhood přišla o velký objem obchodování s Dogecoinem. Minulý měsíc obchodní platforma uvedla, že zákazníci zaznamenali výpadky krypto příkazů během rallye Dogecoinu.

Fanoušci Dogecoinu během pořadu ve velkém tweetovali a jeli živé streamy na YouTube, které byly věnovány sledování SNL a zároveň sledování pohybu Dogecoinu.

Mimochodem v úvodním vystoupení v SNL Musk opět dostál své pověsti zdatného stand-up komika:

Total
1
Shares
Další články