Diskusní večery La Degustation Online pokračují i v roce 2013

I v letošním roce bude Asociace.BIZ pořádat pravidelné neformální večery pod hlavičkou úspěšného konceptu La Degustation Online. Formát, který propojuje krátké prezentace řečníků, bohatou panelovou diskusi a networking nad dobrým jídlem letos otevírá téma věnované věrnostním programům v digitálním prostředí.

V rámci programu se představí Zdeněk Mikeš z O2, Miroslav Opatrný ze společnosti Axescard, která se zaměřuje na prodej a realizaci schémat v oblasti věrnostních a předplacených karet, nebo Jan Leitner z Mountfieldu. O své zkušenosti se podělí i Vendula Mrázová z Wunderman Praha a Michal Kříž z agentury Dark Side.

“V loňském roce nově uvedený projekt naší asociace měl za úkol především představovat netradiční témata v neformální atmosféře a velice nás těší vysoký zájem návštěvníků. Pro letošní rok plánujeme celkem osm tematických večerů a poprvé se vydáme i mimo Prahu,” doplnil Michal Kříž, Prezident Asociace.BIZ.

První konference v letošním roce spojená s ochutnávkou osmichodového degustačního menu italské kuchyně je naplánovaná na 26. února od 18 hodin, zájemci se mohou registrovat na stránkách www.ladegustationonline.cz.

Total
0
Shares
Další články