Digitální agentura Taste dává ve svém novém e-booku ochutnat technické SEO

Technické SEO není zrovna tím nejvíce sexy tématem, ale zato je velmi potřebné. Digitální agentura Taste se proto rozhodla, že pro ty, kteří chtějí vybudovat úspěšný web a objevovat se na předních příčkách ve vyhledávání, připraví vyčerpávající e-book. Na více než 70 stránkách se dozvíte všechno, co jste kdy o technickém SEO potřebovali vědět.

Za e-bookem „Ochutnejte technické SEO“ stojí Matěj Velička, Richard Klačko a David Brenner a svou odbornou oponenturou přispěl i uznávaný odborník Pavel Ungr. E-book vyšel pod hlavičkou digitální agentury Taste, která se rozhodla, že své know-how předá úplně zdarma.

Nabité čtení

Na více než 70 stránkách najdete praktické informace od průchodnosti webu přes mobilní použitelnost až po strukturovaná data. Nechybí příklady, obrázky, ukázky z praxe nebo odkazy na další cenné zdroje.

„Porozumět on-page a technickému SEO je velice dobrý základ pro každého, kdo chce uspět v přirozeném hledání. Můžete zajít na školení, nebo sledovat stovky kvalitních zdrojů na internetu, převážně v angličtině. A nebo si vybrat nějaký e-book. V angličtině jich jsou spousty, v češtině ale pomálu. I proto je tento e-book cenným příspěvek pro českou SEO komunitu. Může to být váš startovní můstek do SEO světa,” říká o nové elektronické knize Pavel Ungr.

E-book Ochutnejte technické SEO je k dispozici zcela zdarma na webu Taste.cz (přímý odkaz na PDF zde).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co se nepovedlo: Bieber se ukázal v kampani Calvin Klein… Tedy ne tak úplně

Ani s výběrem těch nejoblíbenějších opinion leaderů, značkou se zástupy fanoušků a finančními možnostmi v řádech milionů se vždycky všechno nepovede. Sociální sítě jsou totiž plné lidí, kteří čekají na to, až nějaký brand šlápne vedle a oni na něm dokážou svou pohotovou vtipnost. Důkazem je aktuální kampaň Calvin Klein. Zvrtla se v internetový hon na to, co Justin Bieber ve skutečnosti schovává… ve spodním prádle.