Digitální agentura Taste dává ve svém novém e-booku ochutnat technické SEO

Technické SEO není zrovna tím nejvíce sexy tématem, ale zato je velmi potřebné. Digitální agentura Taste se proto rozhodla, že pro ty, kteří chtějí vybudovat úspěšný web a objevovat se na předních příčkách ve vyhledávání, připraví vyčerpávající e-book. Na více než 70 stránkách se dozvíte všechno, co jste kdy o technickém SEO potřebovali vědět.

Za e-bookem „Ochutnejte technické SEO“ stojí Matěj Velička, Richard Klačko a David Brenner a svou odbornou oponenturou přispěl i uznávaný odborník Pavel Ungr. E-book vyšel pod hlavičkou digitální agentury Taste, která se rozhodla, že své know-how předá úplně zdarma.

Nabité čtení

Na více než 70 stránkách najdete praktické informace od průchodnosti webu přes mobilní použitelnost až po strukturovaná data. Nechybí příklady, obrázky, ukázky z praxe nebo odkazy na další cenné zdroje.

„Porozumět on-page a technickému SEO je velice dobrý základ pro každého, kdo chce uspět v přirozeném hledání. Můžete zajít na školení, nebo sledovat stovky kvalitních zdrojů na internetu, převážně v angličtině. A nebo si vybrat nějaký e-book. V angličtině jich jsou spousty, v češtině ale pomálu. I proto je tento e-book cenným příspěvek pro českou SEO komunitu. Může to být váš startovní můstek do SEO světa,” říká o nové elektronické knize Pavel Ungr.

E-book Ochutnejte technické SEO je k dispozici zcela zdarma na webu Taste.cz (přímý odkaz na PDF zde).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Slevomat a Zapakatel: rozchod po italsku. Veřejný a hlučný

Přestřelka prostřednictvím e-mailových schránek klientů a novinářů mezi největšími slevovými servery Slevomat a Zapakatel pokračuje. Oslava prvního výročí od spojení obou společností se nekoná a naopak to vypadá na ošklivý rozvod, který navíc začíná být osobní. Svoje stanoviska postupně rozeslali šéfové obou firem.