Digitální agentura Taste dává ve svém novém e-booku ochutnat technické SEO

Technické SEO není zrovna tím nejvíce sexy tématem, ale zato je velmi potřebné. Digitální agentura Taste se proto rozhodla, že pro ty, kteří chtějí vybudovat úspěšný web a objevovat se na předních příčkách ve vyhledávání, připraví vyčerpávající e-book. Na více než 70 stránkách se dozvíte všechno, co jste kdy o technickém SEO potřebovali vědět.

Za e-bookem „Ochutnejte technické SEO“ stojí Matěj Velička, Richard Klačko a David Brenner a svou odbornou oponenturou přispěl i uznávaný odborník Pavel Ungr. E-book vyšel pod hlavičkou digitální agentury Taste, která se rozhodla, že své know-how předá úplně zdarma.

Nabité čtení

Na více než 70 stránkách najdete praktické informace od průchodnosti webu přes mobilní použitelnost až po strukturovaná data. Nechybí příklady, obrázky, ukázky z praxe nebo odkazy na další cenné zdroje.

„Porozumět on-page a technickému SEO je velice dobrý základ pro každého, kdo chce uspět v přirozeném hledání. Můžete zajít na školení, nebo sledovat stovky kvalitních zdrojů na internetu, převážně v angličtině. A nebo si vybrat nějaký e-book. V angličtině jich jsou spousty, v češtině ale pomálu. I proto je tento e-book cenným příspěvek pro českou SEO komunitu. Může to být váš startovní můstek do SEO světa,” říká o nové elektronické knize Pavel Ungr.

E-book Ochutnejte technické SEO je k dispozici zcela zdarma na webu Taste.cz (přímý odkaz na PDF zde).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Zkouška nervů

Jako každý týden, i tentokrát jsme se v redakci obětovali a několik hodin strávili sledováním nejlepších YouTube videí (někdo to dělat musí, že jo). A i tentokrát to stálo za to: k popukání prank od Pepsi, testování nejlepších kamarádů s Carlsbergem, Old Spice s novým šéfem marketingu a neuvěřitelná houpačka. Z Česka přichází stále kvalitnější a sledovanější videa - tentokrát je to Nicky a její megahit Rich Boy!