Debilní kecy reklamních agentur a jiná PF: Poznáváte se?

Ještě než začnete oslavovat příští rok, pobavte se nad tvorbou z toho končícího. Letošní PF jsme pro vás podle žádného zvláštního klíče neseřadili, zato našli, sesbírali a teď je servírujeme. Užijte si je.
debilní kecy
Debilní kecy reklamních agentur

Ještě než začnete oslavovat příští rok, pobavte se nad tvorbou z toho končícího. Letošní PF jsme pro vás podle žádného zvláštního klíče neseřadili, zato našli, sesbírali a teď je servírujeme. Užijte si je.

Zajímavá PF sbíráme už roky, letos jsme vedle agenturních přidali i povedená firemní. Tedy povedená… podle toho, pro jaký rok by přání byla určená.

Akce!

Debilní kecy jsou fenomén. Viralbrothers se v tuzemsku stali bezkonkurenčně nejznámějšími tvůrci virálních videí a tak když nám do mailu přistál kousek jimi inspirovaný, bylo nám jasné, že má potenciál. A zaujal. Blbé kecy reklamních agentur hovoří samy za sebe: určitě je z čeho brát.  Core4 přejí nový rok bez blbých keců.

Na podobnou notu hraje digitální agentura Digital Brain. Slaví teprve první rok působení, ale pokud máme soudit podle péefka, zřejmě úspěšný.

Pokud máme měřit úspěšnost PF podle počtu zhlédnutí na českém YouTube, tak určitě zaujala hlavně světelná novoroční párty od Excelentu. Vtip nečekejte, kvalitní zpracování ale ano.

https://www.youtube.com/watch?v=MaRGABmg6Ag

A když už jsme u toho vtipu i zpracování… nějak se nemůžeme rozhodnout, co si myslet o PF firmy E Consulting Czech.

Nejen propracovaností se od výše zmíněného poněkud liší kousek od Warhorse Studios. Po všech stránkách oblíbení tvůrci si na přání do dalšího roku dali záležet. A dosáhli mimo jiné i zajímavého počtu zhlédnutí.

Práci si rozhodně daly Kytary.cz, projekt oceněný na E-commerce awards. I když začátek slibuje víc než konec.

Pokud se vám líbí spíš hra na ehm… romantičtější vlnu, rozhodně je třeba zhlédnout PF fan clubu Ulice. Je třeba dodat, že nejde o dílo ze strany seriálových tvůrců, ale jednoho z fanoušků, který má ovšem zřejmě velké ambice.

No a jestli na příští rok plánujete PF a nechcete se s tím moc… zaobírat, inspiraci na tuzemském YouTube samozřejmě najdete. Jako zástupce této kategorie, která má poměrně široké řady, jsme vybrali EMD.

https://www.youtube.com/watch?v=dxGW3WTVWco&feature=youtu.be

Vše dobré v novém roce vám samozřejmě přejeme i my. A navrch trochu té inspirace.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Slevomat za rok 2012 v číslech

Na dnešní tiskové konferenci představil Slevomat výsledky za rok 2012 a plány na tok letošní. V loňském roce Slevomat zvýšil obrat na 758 milionů, celá Slevomat Group pak zvýšila obrat na 2,35 miliard. Slevomat tak rostl o 73%. Největší růst zaznamenaly kategorie zboží a cestování.