Coworking v Česku: Ostrava

Skvěle vybavené prostory a ideální zázemí pro práci, vzdělávací meetingy, motivující prostředí. To jsou coworkingové prostory, které ještě navrch dokážou nabídnout ideální prostředí pro setkávání se zajímavými lidmi. Nezávislí profesionálové nebo ti, co se často přesouvají, si můžou v Česku vybírat. Pojďte se podívat na další várku, kterou sepsala Míša z www.helloworld.cz sepsala.

Za sebou máme už přehlídku pražských a brněnských coworkingových prostor. Takže je čas na Ostravu.

Zapomněli jsme vás zmínit? Víte o skvělém coworkingovém prostoru v Ostravě, kam se rádi vracíte? Dejte nám vědět na info@helloworld.cz, rádi vás doplníme na seznam.

Coworking 2.0

Adresa: Kukučinova 799/10, Ostrava – Hulváky
Telefon: + 420 733 725 618
E-mail: info@moravio.com

Otevírací doba: dle dohody

Rodinný dům proměněný v coworkingový prostor vypadá úchvatně. Vše vzniklo z nápadu Lukáše Greně z digitální agentury Moravio, který se se svými kolegy usídlil v rodinném domě, kde byl dostatek prostoru i pro další profesionály, kterým neváhal poskytnou skvělé zázemí. Nechybí zde zahrádka s posezením či vířivka. O aktuální obsazenosti se informujte přímo u Lukáše.

coworking 2.0

Impact Hub Ostrava

Adresa: Sokolská třída 1263/24, Moravská Ostrava a Přívoz
Telefon: +420 774 142 014
E-mail: ostrava@impacthub.cz

Otevírací doba: 07:30 – 17:30

Na rohu Sokolské a Matiční, nedaleko centra Ostravy, se nachází ostravský Impact Hub. Dostanete zde prostor pro práci ve vybaveném prostředí, kde najdou spolehlivé zázemí všichni, které jejich práce baví. Zároveň umí v Impact Hubu podpořit – rádi poradí s byznysem a díky akceleračnímu programu se vám mohou otevřít nové možnosti. Zakladní tarif na 10 hodin vás vyjde na 550,-, ale v případě zájmu můžete využít možnost prohlídky a testovacího dne zdarma.

coworking hubostrava

Regus Ostrava

Adresa: 28. října 2246/91 (IQ Ostrava), Moravská Ostrava
Telefon: +420 556 688 400
Otevírací doba: 08:30 – 17:00

Regus v Ostravě nabízí profesionální sdílené kanceláře pro rozjezd podnikání a navazování kontaktů. Na výběr máte soukromý prostor skýtající klid na práci nebo velkoprostorové či sdílené pracoviště. Pronajmout si můžete krátkodobé projekční kanceláře, vzdálené kanceláře pro prodejní týmy na cestách, oficiální kanceláře pro pracující z domova na pár dnů v týdnu, ale také je k dispozici stálý prostor pro školicí firmy.

coworking regus ostrava

Kovork

Adresa: Podnikatelský inkubátor, Studentská 6202/17, Ostrava
Telefon: +420 597 329 010
E-mail: kovork@kovork.cz

Otevírací doba: 08:30 – 17:00

Chcete pracovat ve sdílené kanceláři a zároveň se propojit s odborníky z IT, či využít pravidelně pořádaných akcí a networkingu? Pak je tu Kovork, které se prezentuje jako inspirativní prostředí pro práci. S cenou jsou na tom v Kovorku velice příznivě, maximálně tu dáte za vlastní stůl 1 500,- za měsíc. Navíc se zde pořádají akce – přednášky a hackathony, setkáte se tu s řadou odborníků, kteří vám určitě pomohou s rozjezdem.

coworking kovork

Viva Ostrava

Adresa: Horní 1492/55, Ostrava-Hrabůvka
Telefon: +420 773 408 090,
E-mail: ahoj@vivaostrava.cz

Otevírací doba: 08:30 – 18:00 

S centrem Viva Ostrava se to trochu zkomplikovalo. Do konce března působil osobitý prostor také jako coworkingové zázemí, od dubna ale dává přednost jiným aktivitám. Nicméně v prostoru zůstávají zajímavé příležitosti:
– Business snídaně Připoj se
– Viva Inklubator
– Big English Talks
– Obchodníci na Jihu a Porubě (centrum bude od 2017)
– TEDxOstrava
– mezinárodní i národní projekty

coworking vivaostrava

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Konference Restart kariéry: změna o 180° je možná!

Ve čtvrtek 18. července se v Paspově sále pivovaru Staropramen uskuteční neobvyklá konference: Restart kariéry, aneb jde to! Podtitul akce, pořádané společností HR Spectrum a reklamní agenturou Dark Side, zní "buďte pozitivní a inspirujte se příběhy, jak restartovat kariéru nebo myšlení".