Coworking v Česku: Brno

Skvěle vybavené prostory a ideální zázemí pro práci, vzdělávací meetingy, motivující prostředí. Tohle všecho dokážou nabídnout coworkingové prostory. Ať už jste nezávislý profesionál nebo se kvůli své práci často přesouváte, rozhodně se vám budou hodit. Tak vám je Míša z www.helloworld.cz sepsala.

Pražské coworkingové prostory už jsme si zmapovali. Zajímavé ale nabízejí samozřejmě i další města. Tentokrát jsme se zaměřili na Brno.

Zapomněli jsme vás zmínit? Víte o skvělém coworkingovém prostoru v Brně, kam se rádi vracíte? Dejte nám vědět na info@helloworld.cz, rádi vás doplníme na seznam.

Cowo Brno

Adresa: Moravské náměstí 3, Brno, Dům Scala, 4. patro
Telefon: +420 733 437 467
E-mail: ahoj@cowobrno.cz

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 – 20:00 (lze se domluvit na individuálních termínech, pro členy možnost 24/7)

Coworkingové prostory v centru Brna nabízejí možnost pronájmu místa ve sdílené kanceláři nebo celé zasedačky. Na výběr zde máte několik stupňů členství, takže se nemusíte bát, že vás zruinují. V nabídce najdete velice příznivý jednodenní tarif za 300,-, ale jsou zde tarify, kdy je možnost využívat prostor prakticky non-stop. Pořádají se zde in-house akce a přednášky, pokud chcete uspořádat přednášku nebo workshop, stačí se jen ozvat a domluvit se. Pro studenty s platným ISICem mají slevy!

cowo brno

Coworking Mitrovski

Adresa: Veletržní 716/13, Staré Brno
Telefon: +420 607 563 679
E-mail: coworking@mitrovski.cz

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 – 21:00

V prostorách bývalé restaurace se po mohutné rekonstrukci zabydlel moderní coworkingový prostor s úžasným výhledem, který kromě sdílené kanceláře nabízí také sál, zasedačku a restauraci. Jednodenní jízdenku zde máte za 250,- a to bez omezení hodin, 1. den si tu můžete vyzkoušet zdarma. Vedle Wi-Fi připojení je zde k dispozici také výkonná multifunkce či dataprojektor. Multifunkční sál s kapacitou až 100 lidí či zasedačku pro 16 osob můžete využívat s některými tarify zdarma.

coworking mitrovski

Impact Hub Brno

Adresa: Cyrilská 7, Brno
Telefon: +420 777 201 518
E-mail: brno@impacthub.cz

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 – 18:00 (lze se domluvit na individuálních termínech, pro členy možnost 24/7)

Brněnský Impact Hub se nachází v centru mezi Křenovou ulicí a Vaňkovkou. Měsíční členství vás tu v základu vyjde na velice milých 550,-. Vedle coworkingových prostor zde mají také lounge a stylovou kavárnu, takže kofein lze dobíjet plynule. Pokud si chcete Impact Hub „osahat“, domluvte si schůzku, rádi vás provedou a nabídnou i testovací jízdu. A jelikož jde o Impact Hub, tak také v Brně probíhají akcelerační programy, kde vám prostřednictví workshopů a konzultací s odborníky poskytnou příležitost, jak pořádně rozjet váš projekt.

coworking hubbrno

KoPlac

Adresa: Příkop 2a, Brno
Telefon: +420 739 027 166
E-mail: info@koplac.cz

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 – 18:00 (lze se domluvit na individuálních termínech, pro členy možnost 24/7)

KoPlac nabízí prostor a zázemí pro mladé kreativce a začínající podnikatele. Jeho hlavním cílem je nabídnout lidem židli, Wi-Fi, ale také odbornou pomoc a mezinárodní síť kontaktů na experty, kamarády, kteří jsou připraveni sdílet své znalosti a zkušenosti. Tarify začínají na 600,- za měsíc, pronajmout si zde můžete také prostory pro pořádání školení a workshopů. Vedle toho pořádají zajímavé akce, jako například Startup Weekend Brno.

coworking koplac

Melvil Space

Adresa: Minoritská, Brno
Telefon: +420 731 721 290
E-mail: tomas.beranek@melvil.cz

Otevírací doba: nonstop

Privátní coworking v srdci Brna provozuje vydavatelství Jan Melvil Publishing, jehož redakce sídlí v těsné blízkosti. Kromě příjemného interiéru tu dostanete k dispozici vysokorychlostní připojení, mají jednačku i kuchyňku, možnost využít tiskárnu či kávovar. Za 1 000,- měsíčně získáte 80 hodin „pobytu“, neomezený přístup máte za 1 500,- a vlastní stůl vám poskytnou za 2 000,- měsíčně. Pokud máte zájem o informace a chcete si domluvit prohlídku, obracet se můžete na Lucii Postráneckou na telefonu +420 731 171 290.

coworking melvil

Techsquat

Adresa: Veveří 131, Brno
Telefon: +420 775 272 827
E-mail: brno@techsquat.cz

Otevírací doba: nonstop

Techsquat poněkud vybočuje, jde totiž o „bydlící“ coworking, tedy regulérní byt, kde pospolu žijí nezávislí profesionálové. Sdílí na ploše 112m² nejen pracovní, ale i obytné prostory. Neboli “coworkingový prostor, kde rádi spíme”.

techsquat

Total
0
Shares
Další články