Copycamp rozbije svůj tábor v Oku již v tuto sobotu (videopozvánka uvnitř!)

Průmysloví básníci, osvícení marketéři a další milovníci obsahu se setkají na 2. ročníku specializovaného barcampu pro copywritery, a to už tuto sobotu v sále pražského kina Bio Oko.

Copycamp 2013 bude plný prezentací, příběhů textově silných kampaní, diskusí, historek ze zákulisí a samozřejmě krásných slov a obrazů, které vám před očima vyčarují velké osobnosti z oboru offline i online copy. Vstupenky jsou stále k dostání, registrovat se můžete až do soboty.

Kdo se na vás těší?

  • SEO guru Marek Prokop nás pozve na dobrodružnou výpravu do zázračné říše behaviorální ekonomie, kde vládnou kouzelná slova.
  • Adam Reinberger z Contra Media poví, jak vznikalo virální video Miluji tě, mé VUT.
  • Šéf Creative Copywriters Clubu Petr Vlasák nám prozradí víc o tajemném spolku offline kreativců.
  • Social media expertka Eva Došková z Bubble vytáhne z rukávu pár triků, jak sbalit zákazníka na Facebooku.

Krom copywritingu se pustíme i do designování obsahu vzhledem k User Interface, nakoukneme do tajů obsahové strategie, microcopy, copysketchingu či toho, jak se na náš milovaný a opečovávaný obsah dívají vyhledávače.

Lákadlem pro všechny kreativní duše bude odpolední workshop s bloggery z 1000 věcí, co mě serou. Populární haterský triumvirát Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží a Curvekiller zájemce naučí, jak jedovaté sliny vyplivnout na papír tak, aby se čtenář nažral a hejt zůstal celý.

Copycamp pořádá H1.cz a Abdoc. V ceně je kromě celodenního maratonu přednášek také občerstvení a pozvánka na afterparty od 17:30 v Café Traverza.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

AVG ve víru sociálních médií. Je nástroj MultiMi k něčemu?

Nevím jak u vás, ale ve mně vzbudila informace o tom, že čeští antiviraři AVG Technologies vydali bezplatnou aplikaci pro správu sociálních médií, velkou zvědavost. Jejich nástroj MultiMi v polovině července vystoupil z testovací beta verze a údajně jde o "bezpečný a chytrý nástroj pro všechny, kdo chtějí efektivně spravovat své sociální sítě online".