Code Camp v roce 2016 jinak: Tři večerní kurzy pro vývojáře mobilních aplikací

Zaujal vás loni Code Camp, ale nemohli jste mu věnovat celé léto? Tak zbystřete. Vzdělávací projekt pro programátory bude letos vypadat jinak. Po prvním ročníku, který ověřil zájem i talent dvou desítek účastníků, se mění na neziskovou organizaci a otevírá další kurzy na letošní jaro, které budou večerní, aby se jich mohl účastnit každý. Uzávěrka přihlášek je už v pátek.

Loni v létě jsme se byli na Code Camp podívat na jeho začátku i v průběhu, a účastníci nám potvrdili dvě věci: že je kurz je dost náročný, a že je nesmírně baví, protože se zlepšují doslova každým dnem. “Být dva měsíce mezi motivovanými lidmi s podobnými zájmy je sám o sobě skvělý zážitek. Kamarádský přístup všech mentorů a neustále dobrá nálada byl jedním z důvodů, proč jsem se tak rád učil nové věci,” zhodnotil po letní zkušenosti absolvent Code Campu Dominik.

Code Camp je pro mladé programátory akcelerátor, který je nejen výrazně posune dopředu, ale dá jim i možnost nastoupit rovnou do některé z partnerských firem. Po letním campu se tak rozhodla třetina z 21 certifikovaných absolventů. “Z Code Campu máme dva programátory. Jednoho na plný a druhého na částečný úvazek. Jsou sice ještě ve zkušební době, ale už teď to vypadá, že jsou hodně dobří a výborně zapadli do týmu,” říká k výsledku letního kurzu Václav Štrupl, CEO Bonami.

codecamp_2015_ (4)

Zdarma a s nabídkou práce

Zatímco léto 2015 patřilo programátorům webových aplikací, na jaře 2016 se kurz pro programátory Code Camp zaměří na začínající mobilní vývojáře. Kurzy budou mít jinou podobu, budou trvat tři měsíce čili 12 setkání a budou večerní, vždy od 19 hodin na hodinu a půl.

Zaměří se na mobilní vývoj iOS, Android a Ionic/React Native. V kurzu si můžete upevnit základní znalosti a získat cenné praktické zkušenosti při práci na reálném mini projektu v malém týmu. Lekce jsou určené studentům posledních ročníků studia, absolventům i pracujícím, kteří se chtějí zlepšit. Partnery jsou letos Miton, Ackee, Skrz.cz, Heureka, Usertechnologies, Bonami, StartupJobs, Hotel.cz a Twisto.

Také letošní mobilní Code Camp je pro účastníky zdarma, zúčastnit se může každý, kdo prokáže v přijímacím řízení dostatečné předpoklady a motivaci. Pokud to chcete zkusit, tak pospěšte, uzávěrka je už tento pátek 29. ledna 2016. Přihlásit se můžete na CodeCamp.cz.

Alumni Code Campu
Alumni Code Campu

Total
0
Shares
Další články