Co přidává a co ubírá kyslík českým e-shopům? Zapojte se do průzkumu, který spoluorganizují Tyinternety.cz

Jeden z předních českých tvůrců e-shopů oXyShop ve spolupráci s Acomware a redakcí Tyinternety organizuje velký národní průzkum mezi českými e-shopy. Jeho cílem je zjistit, jak online obchodníci hodnotí rok 2018, co očekávají v tom letošním a jak vidí budoucnost českého e-commerce trhu.

„Česká e-commerce v posledních letech vzkvétá. Tržby většiny provozovatelů online obchodů i tvůrců e-shopů rostou exponenciálně. Služby se zkvalitňují. Na trhu neustále vzniká nová konkurence, a přitom postupně dochází i ke konsolidaci trhu. Ale česká e-commerce není jen o České republice. České e-shopy úspěšně prodávají i do jiných evropských zemí a některé dokonce do celého světa,“ říká Štěpán Mrázek, výkonný ředitel oXyShopu.

Štěpán Mrázek

Jak Mrázek dodává: „Každý den se potkáváme s klienty, odborníky, dalšími lidmi a vyměňujeme si navzájem zajímavé a inspirativní informace a zkušenosti. Rozmanitost názorů nás všechny posouvá dál. A právě proto jsme se rozhodli uskutečnit tento průzkum mezi českými e-shopy, abychom i vám mohli následně přinést zjištěné informace jak e-shopy hodnotí rok 2018, co očekávají od roku 2019 a jak vidí budoucnost české e-commerce.“

Dotazník na vyplnění najdete tady.

Výzva zapojit se do velkého národního průzkumu platí pro majitele a provozovatele českých e-shopů. 15 otázek, maximálně několik minut. Na základě průzkumu budeme moci přijít a přinést zajímavá zjištění jako další inspiraci pro českou e-commerce.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Prázdninovou nudu zažene konference Inovace & Inspirace

Kdybyste měli navštívit jedinou konferenci v roce, která by to byla? Tohle by mohla být odpověď. Konference Inovace & Inspirace slibuje konec nudných akcí se stále stejnými řečníky a láká na osobnosti, které běžně nevystupují. Tak vykročte ze své ulity porozhlédnout se napříč obory, pojďte si to užít a dobře se naladit. Zn.: pouze pozitivní informace!
Přečtěte si více

Kofola přes Hangouts oznámila přechod na Google Apps

Pokročilejší uživatelé začali sami utíkat ke službám jako je Dropbox a stále silnější komunita zaměstnanců začala do společnosti přinášet služby, které jsme neměli pod kontrolou. Tak vypadá poměrně častý spouštěč úvah o přechodu ke cloudovému řešení, kdy firma musí držet krok s internetovými návyky svých zaměstnanců. Nejinak tomu bylo i v případě Kofoly.