Co nového v online světě? Odpoví již 13. ročník Czech Internet Fora

Konference Czech Internet Forum je už tradicí. Vždy v polovině října se sejdou VIP osobnosti českého internetu, šéfové a majitelé firem, marketingoví a mediální odborníci, lidé z vydavatelství a velkých médií, aby se dozvěděli o zásadních novinkách českého online světa.

Letos konference slibuje několik skutečných lahůdek v podobě vystoupení šéfa Googlu pro střední Evropu Davida Sneddona, datového mága Kodiho Fostera nebo Davida Pavlíka, který letos v květnu opustil SpaceX a přešel do Kiwi.com.

13. ročník Czech Internet Fora proběhne 16. října v prostorách Národního domu na Vinohradech.

A na jaká vystoupení konkrétně se můžete těšit?

Před pár lety Marek Sacha rozjížděl Rohlík.cz. Dnes roztáčí kola pečovatelského startupu Cera, který magazín Wired zařadil mezi šest nejlepších zdravotnických inovací roku 2016. Jak velký je rozdíl mezi startem podnikání v České republice a ve Velké Británii? Jak těžké je prorazit? Úspěšného podnikatele vyzpovídá David Slížek, šéfredaktor server Lupa.cz.

Photopea. Snadno dostupný, pokročilý grafick editor si už získal desítky tisíc uživatelů z celého světa. Jeho autor Ivan Kuckir na něm ukáže, jak měl vypadat software v budoucnosti.

Dan Vávra byl hlavním designerem, scénáristou a režisérem zatím nejúspěšnější české hry Mafia. Především je ale autorem Kingdome Come: Deliverance, realistického RPG, které vás zavede do středověké Evropy. O tom, jak těžké bylo celý projekt dostat od úspěšného crowdfundingu až do globální distribuce a byznysového úspěchu, se dozvíte od samotného autora.

Twich.tv a online streamování. Jaký zásah může mít na moderní a mladé diváky? Alternativní styl zábavy, který má neskutečný potenciál pro cílenou reklamu, představí Jiří Olšanský a Oldřich Štěrba.

Přicházejí stále nové a nové formáty sociálních médií, třeba instagramová televize, nákupy přes IG Stories a online customer care. O tom, jak se se dělá byznys na sociálních sítích v Queensu, bude mluvit Daniel Klíma.

Pustit se v roce 2018 v Česku do vydávání nového deníku, s tištěnou verzí, a navíc placeného, je dost šílený nápad. Nebo není? Ján Simkanič se s vámi podělí o to, jak se spouští nový placený deník pro 21. století.

A to není zdaleka vše, tak sledujte webové stránky konference.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Timeline bude povinná do konce roku. Jakože už fakt

Určitě už jste si mysleli, že na vás Facebook zapomněl, že? Na vás, kteří stále používáte starou podobu profilu. No, nezapomněl. Podle posledního vyjádření bude hromadná migrace postupně zrychlovat a dokončena by měla být už na podzim. Facebook si dává na čas hlavně proto, aby oslabil protesty uživatelů.