Chcete inzerovat na YouTube? Zúčastněte se webináře od Googlu

Ve čtvrtek od 10 hodin bude probíhat další webinář Googlu, tentokrát na téma reklamy na YouTube. Pokud o využití největšího světového videoportálu pro marketing uvažujete, ale chybí vám zkušenosti, mohl by vám webinář pomoci.

Webinář v češtině na téma Reklama na YouTube naplánoval Google na tento čtvrtek 25.72013 od deseti hodin a sledovat jej můžete zde. Probírat se v něm budou následující otázky:

  • Proč reklama na YouTube?
  • Co je to videoreklama?
  • Jak začít s reklamou na YouTube?
  • Kolik stojí videoreklama na YouTube?
  • Jak nastavit cílení na YouTube?

Pokud vás webinář zajímá, ale z pracovních či jiných důvodů ho nebudete moci sledovat živě, nabídne Google i jeho záznam. Odkaz na něj naleznete mimo jiné v příslušném vláknu na fórech. Odkaz se ale z organizačních důvodů na fóru objeví až v době konání webináře. V dalších diskuzních vláknech jsou odkazy i na další české webináře, které společnost organizovala na různá témata v průběhu posledních měsíců. Jejich témata lze odhalit z názvů příspěvků.

Podle Googlu je akce určena těm, kdo chtějí začít s reklamou na YouTube, ale zatím nemají žádné zkušenosti. Pokud tedy už jste pokročilým marketingovým uživatelem videoportálu, je pravděpodobné, že přenos pro vás tak přínosný nebude.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Interaktivní video: Jak hraje kapela na plech?

Hudební kapela Moones připravila tak geniální interaktivní YouTube video, že nám to úplně vzalo dech. Můžete se ze čtyř různých pohledů podívat na to, jak zkouší střízliví, po 20 pivech, 40 pivech, 60 pivech a 80 pivech. A překvapivě je z toho po pár dnech poměrně solidní virální hit!