Chcete inzerovat na YouTube? Zúčastněte se webináře od Googlu

Ve čtvrtek od 10 hodin bude probíhat další webinář Googlu, tentokrát na téma reklamy na YouTube. Pokud o využití největšího světového videoportálu pro marketing uvažujete, ale chybí vám zkušenosti, mohl by vám webinář pomoci.

Webinář v češtině na téma Reklama na YouTube naplánoval Google na tento čtvrtek 25.72013 od deseti hodin a sledovat jej můžete zde. Probírat se v něm budou následující otázky:

  • Proč reklama na YouTube?
  • Co je to videoreklama?
  • Jak začít s reklamou na YouTube?
  • Kolik stojí videoreklama na YouTube?
  • Jak nastavit cílení na YouTube?

Pokud vás webinář zajímá, ale z pracovních či jiných důvodů ho nebudete moci sledovat živě, nabídne Google i jeho záznam. Odkaz na něj naleznete mimo jiné v příslušném vláknu na fórech. Odkaz se ale z organizačních důvodů na fóru objeví až v době konání webináře. V dalších diskuzních vláknech jsou odkazy i na další české webináře, které společnost organizovala na různá témata v průběhu posledních měsíců. Jejich témata lze odhalit z názvů příspěvků.

Podle Googlu je akce určena těm, kdo chtějí začít s reklamou na YouTube, ale zatím nemají žádné zkušenosti. Pokud tedy už jste pokročilým marketingovým uživatelem videoportálu, je pravděpodobné, že přenos pro vás tak přínosný nebude.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Arnie, Ron Jeremy jako Miley a pranky

Co je internetu vůbec to nejlepší a nejdůležitější? Přináší odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Třeba: Jak by vypadal twerkující stormtrooper? Případně ukáže, jak by vypadala verze Wrecking Ball od Rona Jeremyho?Nikdo se neptal, protože to nikdo nechtěl vidět!