Česko má talent, novou televizi a vakubox: To jsou výsledky nejčastějšího hledání minulého týdne

Nejdůležitější událost minulého týdne? Podle internetových vyhledávačů start nové televize. Překonal Charlieho Sheena, ale třeba i zásadní produkt letošních Vánoc: vakubox. Čtěte, co vám z vyhledávání na Seznamu z minulého týdne nesmí uniknout.

Musíme ještě zmínit, že hned za první pětkou se obsadily šesté a sedmé místo dotazy na aktéry dvou zásadních událostí: Anonymous (díky jejich aktivitě proti islámskému státu) a dva roky staré video, ve kterém Papoušek chce piškotek. Gratulujeme umístěným.

Máme novou televizi! Další prostor, kde brát inspiraci k hledání, si ale domácnosti musely nejdřív najít. A to tak zuřivě, že nový kanál získal hned první místo. Jupí, Vánoce budou zase o něco hezčí! 

2. Vánoční trhy Vídeň zrušeny – absolutní nárůst

Teroristické útoky zahýbaly v posledních dnech životem lidí po celé Evropě. A ukazuje se, že poznamenají i předvánoční atmosféru. Pražané se letos budou muset obejít bez organizovaného rozsvěcení stromu, ve Vídni se zase pro jistotu vůbec nekonají vánoční trhy. A když se mění tradice, lidé zpozorní. Musíme přeci zjistit, kam jet nakupovat za eura, že?

 3. Vakubox – nárůst hledanosti o 8 967 %

Jídlo zajímá všechny, to už víme. Takže když se v televizi objeví tajemná skříňka s názvem vakubox,  která má udržet potraviny déle čerstvé, jdou ji všichni hledat na internet. Ostatně, její (jistě náhodné) představení před Vánoci je právě včas. Asi to znáte sami, stává se to zřejmě ve všech domácnostech: na Vánoce se jídlo doma prostě tak nějak hromadí, takže je třeba ho buď sníst, nebo sníst později. Čárku za nápadu, co hledat, si tentokrát zapsal hobby magazín Polopatě na České televizi.

4. Charlie Sheen – nárůst hledanosti o 3 135 %

O pozornost má na nějaký čas postaráno americký herec Charlie Sheen. Ten se veřejně přiznal, že je už několik let nakažen virem HIV. Deprese z diagnózy zaháněl bujarými večírky s pornoherečkami a transsexuály, jenomže to tak nějak nepomohlo. Draze musel platit nejen za sex, ale i za mlčení „spolunocležnic“ o jeho zdravotním problému. Přišel už prý o dvě vily a bulvár tak má co rozebírat. 

charlie sheen

5. Česko Slovensko má talent semifinále, Gyöngyi Bodišová – nárůst hledanosti o 5 584 %

Česko Slovensko má talent! Televizní soutěž konečně dospěla do zářivého finále a vítězkou se stala dívka se srdceryvným příběhem a jménem, při jehož vyhledávání můžete používat jen ctrl+c, ctrl+v, nebo nápovědu: Gyöngyi Bodišová. V našem žebříčku se objevila už podruhé, my připomínáme, že vyrůstala v dětském domově a několik měsíců žila na ulici, takže předopkládáme, že vyhledávání snad nepošťouchla výhra v hodnotě víc než 100 tisíc eur.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

“Žádné snižování cen. Řádně jim to osolte…” Jak bude vypadat online marketing v Česku 2015?

Přechytralé přístroje, bez kterých zákazníci nedají ani ránu a dobře promyšlená personalizace webů - to budou hlavní trendy pro marketing příštích měsíců. Nejlepší strategií je totiž podle odborníků šít cenu na míru každému jinak. Jak, proč a na co ještě je třeba se soustředit? Sesbírali jsme pro vás ty nejzajímavější typy i příklady pro příští rok.