Češi konečně hledali na webu vánočně. Hlavně věci zadarmo

Tak konečně ty Vánoce! Vyhledávání na Seznamu v minulém týdnu pohltila atmosféra svátků. Rozumějte: vánoční přání zadarmo, vánoční marketing, vánoční bulvár…

1. Sandra Nováková – nárůst hledanosti o 14 878 %

Možná vám vrtá hlavou, proč se tentokrát na prvním místě umístila herečka Sandra Nováková. No protože láska Péti Bajzy z Bylo nás pět či sestřička z Ordinace v růžové zahradě nerodí každý týden. Je to kluk, jmenuje se Mikuláš a oba rodiče jsou šťastní a veselí. Zkrátka předvánoční idyla jak má být.

2. Vánoční přání zdarma, texty vánoční a novoroční přání – nárůst hledanosti o 112 600 %

Vánoce, kam se podíváš. A Češi ani po letech neumí vymyslet originální vánoční přání, takže po něm pátrají zas a znovu na internetech, jestli ho někdo nevymyslel vtipnější, hezčí, a hlavně za ně. Takže copy paste a přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc přetrvala a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé. Howgh!

christmas meme

3. AC/DC Praha vstupenky – nárůst hledanosti o 17 333 %

Vánoční dárek nadělila svým českým fanouškům i legendární skupina AC/DC, která ohlásila, že 22. května vystoupí po sedmi letech v Praze. Vypadá to, že cesta ke vstupenkám by se dala popsat jako Highway to hell, poněvadž předprodej byl spuštěn minulou středu a téměř všechny lístky (rozumějte ty za přijatelnou cenu) jsou vyprodány. No bude to v Letňanech velká sláva.

4. Marek Zelinka životopis tanečník – nárůst hledanosti o 2 013 %

Je dotančeno, a tak finále StarDance rozhodně v našem svátečním vydání nemůže chybět. Lukáš Pavlásek nakonec nevyhrál, z vítězství se radovala herečka a bloggerka Marie Doležalová, kterou k titulu dovedl profesionální tanečník Marek Zelinka. A právě on poskočil ve vyhledávání v minulém týdnu nejvíc. Jestli to nebude i tím, že byl hned po finálovém večeru vyfocen bulvárními novináři se svou taneční partnerkou ruku v ruce i mimo parket.

5. Seznam výdejních míst T-Mobile kapr – nárůst hledanosti o 22 833 %

S Vánoci jsou úzce spjaty i speciální promokampaně mobilních operátorů. Nic totiž nepotěší pod stromečkem tak jako nový chytrý telefon. T-Mobile udeřil vánoční atmosféru přímo na komoru, protože ke koupi LTE mobilu od nich dostanete poukaz na kapra do 2,5 kg. Ano, myslí tím opravdu tu rybu, kterou můžete zkonzumovat u štědrovečerní večeře. My bychom tedy preferovali, kdyby připluli jiní kapříci, ale i tak je kombinace mobilu a ryby dost dada.

Alespoň jsme si zavzpomínali, že se zvláštní kombinace T-Mobilu marketingově vyplatí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Šťastné a veselé!

Virály ještě jednou před Vánoci. Se špetkou vánoční nálady od Sary X, s nejmasivnější kompilací nejlepších videí letošního roku od Zapatoua a taky s nejlepší neziskovou kampaní, co jsme viděli za hodně dlouhou dobu!
Přečtěte si více

Komerčním e-počinem roku se stává…

Nejzajímavějším projektem české e-commerce je letos Twisto Payments – služba, která zhruba rok provozuje online platby. Jenže její koncept je trochu jiný, než je u obchodníků a zákazníků zvykem. Proto si společnost vysloužila přízeň Asociace pro elektronickou komerci a účastníků E-Business Fora.