Case study: Jarmara.at. Jak zafungovalo spojení Seznamu a Járy Cimrmana?

Agentury brainz a Outbreak zveřejnily case study k “poslední chybějící službě” Seznamu, kterou je archiv díla Járy Cimrmana na Jarmara.at. Podívejte se jak projekt vznikal a jakých dosáhl úspěchů a čísel.

Službu Jarmara.at představil Seznam 11. listopadu 2011 a po více než roce přišel ten správný čas na shrnutí dosavadních úspěchů…

Via brainz.czOutbreak

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Současnost a budoucnost NFC v Česku. Oživí projekt mobilních peněženek?

Make life better. Další bezdrátová technologie se chystá vtrhnout do našich životů. NFC má ambice ulehčit (rozuměj změnit) nejen placení, ale třeba i pořádání koncertů nebo výstav. Samolepky s čipem jsou další vlaštovkou ze světa, ze kterého přilétly kdysi QR kódy. Na rozdíl od nich ale mají mnohostrannější využití. V Česku už běží první kampaně a pořádný balík v novince cítí i operátoři.
Přečtěte si více

Chytrých brýlí přibývá, Google dodal novou energii i ostatním

Jistě nejsme jediní, kdo netrpělivě očekává masový příchod jedné z nejzajímavějších technologických novinek posledních let. Hi-tech brýlí, které uživateli poskytnou nejrůznější informace v reálném čase i částečný přístup k rozšířené realitě. A nápad to není zdaleka tak jedinečný, jak by se mohlo zdát z pozornosti věnované projektu Google Glass. Podobný princip se již dlouho využívá v armádě a své přístroje začíná postupně nabízet celá řada firem.