Čas hubnutí! A jiné televizní libůstky, které minulý týden ovládly web

Poslední lednový týden už se to zřejmě nedalo odkládat: povzbuzené televizními pořady přišel čas na předsevzetí ze všech nejvíc lednové. Hubnutí. Přesněji televizní hubnutí. Hledal ho celý národ na Seznamu. Podle toho, co si nechal nakukat v televizi.

1. Metabolic balance – nárůst hledanosti o 3 543 %

Metabolic balance je dieta nedieta, pomocí níž se váš metabolismus dostane do rovnováhy a začne zdravě fungovat. Jako vedlejší produkt buď zhubnete, nebo přiberete, záleží, jestli jste doteď kost a kůže žijící o jednom jablku denně, anebo máte svíčkovou s šesti každý den k snídani. Na tomhle „revolučním“ způsobu stravování teď ujíždí české celebrity jako Eva Holubová či Jan Kraus, v jehož show byla velká propagátorka diety minulý týden hostem. Ale o tom víc až na třetí příčce…

cheatday

2. Bouda v Obřím dole – nárůst hledanosti o 9 716 %

Ač se zapřísáhl, že už s televizní kuchařinou končí, nevydržel to a lidi o jeho Ano, šéfe! mají pořád zájem. Tentokrát Zdeněk Pohlreich zavítal do krkonošské Boudy v Obřím dole a děly se věci. Ani ne tak v kuchyni jako spíš v rámci nevyjasněných majetkových sporů, které vyústily v záběry skrytou kamerou namířenou do sněhu a hádky, pošťuchovačky a výhrůžky. Máme k druhému místu vlastně ještě něco dodávat?

Screen Shot 2016-02-04 at 19.11.08

3. Magdaléna Mikulandová – nárůst hledanosti o 8 166 %

A zpátky k hubnutí – v televizi jsme se dozvěděli, že tou, která Jana Krause přesvědčila ke změně stravovacích návyků, je Magdaléna Mikulandová. Kromě diety samotné mluvila i o dalších svých oborech – porodnictví a anti-agingu. Vypadá to na renesanční ženu, pod jejímž vedením se budou na Zemi rodit jenom zdraví, metabolicky vyrovnaní jedinci, kteří nebudou stárnout. Značka ideál. Akorát pro nás už je asi pozdě…

4. Tereza Pergnerová, 13. komnata Pergnerová – nárůst hledanosti o 4 276 %

Cyklus 13. komnata vysílaný už drahná léta na České televizi se v novém roce rozhodl vrátit k osobnostem, jejichž životní příběh už zmapoval, ale které od natáčení ušly ještě zajímavý kus cesty. Jako první na paškál přišla Tereza Pergnerová, která mluvila – jak jinak – o svojí drogové závislosti a partnerské krizi. Další na řadě jsou prý Veronika Žilková, Vendula Svobodová nebo Wabi Daněk. Veřejnoprávní bulvárek prostě pořád táhne.

5. Anežka Hrůzová, hilsneriáda – nárůst hledanosti o 2 170 %

Tatíček Masaryk rotuje v hrobě. Jednu z kauz, na které si první československý prezident udělal jméno, si totiž do parády vzala ČT a natočila o hilsneriádě televizní film. Na jeho uvedení v neděli koukalo přes 1,3 milionů diváků, ale zřejmě moc nevěděli, jak to tehdy s vraždou Anežky Hrůzové bylo, takže si vyhledávali doplňující informace. Antisemitismus sice dnes už není na pořadu dne, ale příběh má k současnosti řadu jiných paralel…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Newslettery, cloud, zákazníci, social. Přednášky z La Degustation Online

Seriál mikrokonferencí La Degustation Online, zaměřený hlavně na tuzemské agentury, se za poslední rok na české scéně velmi dobře zabydlel. Akce organizovaná pod taktovkou Asociace.BIZ už vystřídala nespočet atraktivních témat a po kratší pauze se záznam vrací i na Tyinternety. Podívejte se na čtyři poslední diskuze, nebo si vyberte jen to téma, které vás nejvíc pálí.
Přečtěte si více

Studie: Mobilní bankovnictví už je klíčové pro změnu banky

Mobilní telefony a online bankovnictví hrají ve světě klíčovou roli při rozhodování zákazníků o změně banky. Například pro 60 procent majitelů chytrých telefonů a tabletů v USA bylo na konci roku 2013 právě mobilní bankovnictví "důležitým" nebo "nejdůležitějším" důvodem pro výměnu primární banky. Ještě na počátku minulého roku to bylo jen 48 procent respondentů.