Bulvár a ještě víc bulváru. Vyhledávání na webu minulého týdne bylo v obvyklých trendech

Mnohé seriály a realitní show mají letní stopku, takže se lidé v Česku musí při vyhledávání na webu spolehnout jen na dvě hlavní témata. Bulvár a sport. A taky že jo. Žebříček minulého týdne je jich plný. Ještě že neplatí “co se stane ve Varech, zůstane ve Varech”. Žebříček skokanů na Seznamu by to značně ochudilo.

1. Lukáš Hlavica, Klára Melíšková, Viktor Tauš – nárůst hledanosti o 6 470 %

Když bůh vymyslel prázdniny, začala média trpět okurkovou sezonou. A v tom se zjevil filmový festival ve Varech, aby letní recyklaci alespoň o týden odsunul a dal možnost zviditelnění těm, kdo rádi vynesou půjčenou robu za statisíce před Thermalem i těm, o nichž už jste mysleli, že jsou neviditelní. A tak se snadno stane, že titulky bulvárů plní Klára Melíšková, která se promenuje po kolonádě ruku v ruce s Viktorem Taušem. No a co, řekl by člověk soukromých poměrů těchto dvou neznalý. Jenže Klára je vdaná za Lukáše Hlavicu a Viktor má doma Vendulku utěšitelku z Básníků, jíž teď asi nemá kdo utěšovat. Takže nevěra alert! Porochnit se v životech známých chce evidentně každý, do zásoby. Asi totiž ví, že příští týden už bude konzumovat jenom okurku na tisíc způsobů.

infidelity

2. Terezie Dobrovolná a David Beran – nárůst hledanosti o 21 361 %

A další polozapomenutá tvář vyhřívající se ve světle karlovarských reflektorů. Terezie Dobrovolná od bulvárních novinářů dostala přiléhavé přízvisko – jediná česká Miss, která opravdu dokázala sbalit miliardáře. Její miliardář, bývalý spolumajitel vítkovického holdingu, je tak šlechetný, že jí evidentně povoluje jedno dostaveníčko s ostatními bývalými misskami a celebritami za rok, a tak chytla šanci za pačesy a vyrazila mezi lidi povyprávět, jaké to je žít ve zlaté kleci. Věty typu: „Jinak mě zaměstnávají rodinné povinnosti, jsem ráda alespoň za ty Karlovy Vary,” vás vezmou za srdce tak moc, že si okamžitě začínáte plánovat výlet nebo hospodu se svými ostatními bezvýznamnými kamarády. Protože prostě můžete.

3. Vysočina Fest Jihlava – nárůst hledanosti o 1 460 %

Na Vysočinu se nejezdí jenom objímat stromy! Už čtyři roky se tam koná hudební festival, který se letos prý dotkl stropu svých možností. Protože když se vám podaří na „českej fesťák“ přivézt Kabáty, nikam dál už stoupat nemůžete. A když to doplníte mixem, jenž hraje na strunu tuzemského vkusu, a na podium postavíte Chinaski, Marpa, Olympic, Čechomor, Slzu, Tři sestry či Visací zámek, máte dost zřetelně zaděláno na úspěch. Pak už jenom dav zasytit klobásami a pivem, zajistit toitoiky v relativně snesitelném stavu a návod na takový hezký český festival je na světě. Nemáte někdo číslo na Pepu Vojtka? Máme takový byznys plán…

vysočina fest

4. ME atletika Amsterdam program – absolutní nárůst

Češi to mají letos nabité! Z hokeje museli rychle přesedlat na fotbal a ten v minulém týdnu ještě kombinovat s atletikou (o tenisu ani nemluvě, v našem žebříčku se tentokrát promítl na desáté místo, takže si finále Wimbledonu okomentujte sami). Nejlepší atleti Evropy se sjeli, aby se oťukali před srpnovou olympiádou. Ze vzájemného poměřování centimetrů a vteřin dokázali čeští reprezentanti vylovit čtyři stříbrné. To je skvělý příslib nejen pro Poklad Anežky České, ale hlavně pro Rio. Jenže chyběla Hejnová, Špotáková nezvládla finále a Holuša byl diskvalifikován. Trenérská duše každého návštěvníka čtvrté cenové je jako na trní, jsou nutné analýzy ze všech úhlů, aby po olympijském závodě mohlo padnout obligátní: „JÁ JSEM VÁM TO ŘÍKAL!“

5. Prague Games – nárůst hledanosti o 1 601 %

Sportem pokračujeme a zároveň pro tentokrát končíme. Na páté místo se totiž dostaly florbalové hry Prague Games, největší mládežnická akce, kde jste mohli potkat na sedm tisíc florbalových nadějí od 12 do 18 let. 50 přihlášených týmů museli dokonce organizátoři odmítnout, protože Praha nemá dostatek hal. V akci tedy bylo k vidění „jen“ 380 mančaftů, které dohromady během turnaje sehrály skoro tisíc zápasů. Pokud jste to propásli, ale rádi léto trávíte ve sportovních halách při pohledu na běhající hráče honící po hřišti děrovaný míček, nezoufejte. V srpnu bude Prague Open – obdobná akce, akorát pro velký kluky – a slibuje hvězdy ze Švédska a Finska. No tak uf, budou tu nakonec všichni florbalisti světa, protože v jiných zemích se tenhle sport snad nehraje. Nebo?

Total
0
Shares
Další články