Brněnská konference Glorious nabídne největší hvězdy českého byznysu

Začátek května bude v Brně ve znamení úspěchů a podnikání. Na třetí ročník konference Glorious se sjede více než padesát nejúspěšnějších osobností českého byznysu, které budou předávat své zkušenosti a inspirovat mladou generaci na cestě za svými sny.

O svých podnikatelských úspěších i neúspěších budou hovořit Jan Řežáb, zakladatel Socialbakers, jeden z nejbohatších Čechů Dalibor Dědek nebo Martin Vohánka, zakladatel Eurowag. Trochu se možná zabrousí také do politiky. Vystupovat budou totiž Jiří Drahoš, neúspěšný prezidentský kandidát a bývalý přeseda Akademie věd, a marketér Martin Jaroš. Ten naopak svůj vstup do politiky teprve chystá.

Ostřílené byznysmeny a byznysmenky doplní během speciálního přednáškového večera New Age v brněnské hvězdárně také celá řada mladých a již úspěšných Čechů. Inspiraci bude možné čerpat od skladatele hudby pro Star Wars: The Force Awakens Jaroslava Becka, spoluzakladatele Adobe XD Toma Krchy nebo jednoho z designérů Tesly Otty Fabriho.

Brno plné úspěšných lidí

Akce nicméně nebude zdaleka určená pouze pro studenty, kteří se do světa byznysu teprve chystají, jak tomu bylo dříve. Konference Glorious je pro kohokoliv, kdo si chce rozšířit obzory nejen v byznysu, ale také v managementu nebo osobním rozvoji.

Proto je vedle přednášek během třídenní konference připraven také blok workshopů v čele s předními českými lídry. V brněnském Technologickém parku budou přednášet Jan Bubeník, nejslavnější český headhunter, Daniel Franc z Googlu nebo Jiří Devát, který řídil Microsoft, ČSA nebo Cisco.

„Glorious 2018 je pokračováním úspěšné studentské konference, která tento rok zcela mění svůj koncept. Už se nesoustředí pouze na studenty, ale hlavně na mladé a ambiciózní Čechy. Konference nebude jen o přednáškách, ale také o seznamování se s novými lidmi, kteří se chtějí neustále posouvat dopředu. Známé osobnosti byznysu budou věnovat svůj čas všem a zodpoví zvídavé dotazy,“ popisuje vizi organizátor konference Ondřej Prášek.

Hlavní část Glorious, dvoudenní konferenční blok, proběhne 4. a 5. května v SONO Centru. Ve čtvrtek 3. 5. jsou na programu zmíněné workshopy a večer speciální přednáškový program mladých úspěšných Čechů. Kdo by se do Brna dostal o den dříve nebo zůstal o den navíc, čeká ho bohatý doprovodný program.

Do 24. dubna je možné pořídit lístky za zlevněnou cenu. Navíc pokud zadáte kód TYINTERNETY, dostanete další 15% slevu na každý lístek! Studentská vstupenka stojí 2 590 korun, do 30 let ji pořídíte za 4 490 korun. V ceně nejsou zahrnuty konference New Age ani workshopy. Byznys vstupenka pro všechny ostatní stojí 9 990 korun.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Brzlík, hádky v Prostřenu, božský Kája je taky člověk: To jsou nejdůležitější hesla webu minulého týdne

Tak schválně, kde byste hledali telecí brzlík? Odpověď "na teleti" je tak trochu málo. I když Češi ho teď hledali především na internetu. V přehledu top hesel ťukaných do Seznamu si vysloužil krásné druhé místo. A výš se vlastně ani dostat nemohl: asi dokážete odhadnout, co mysl internetových vyhledávačů zaujalo v minulém týdnu nejvíc. Je to národní ikona a tentokrát nejde o to, kolik potomků dokáže božský Kája zplodit, ale o jeho zdraví.
Přečtěte si více

Prohlédněte si největší panoramatickou fotografii Prahy

360Cities, česká společnost provozující největší internetovou kolekci ohromujících panoramatických fotografií s geografickou lokalizací, vytvořila 360° panoramatický snímek Prahy. Fotografie byla sestavena z 2600 samostatných fotografií pořízených z Petřínské rozhledny. S celkovým rozlišením 33,8 gigapixelů se jedná o vůbec největší fotografii Prahy, jaká byla kdy pořízena.