Brandz Friendz hledají programátora přes šestivteřinové video na Vine

Všechno je někdy poprvé a tohle nejspíš první využití sociální aplikace Vine pro potřeby HR, alespoň co my jsme slyšeli – v Česku skoro určitě. Aplikace patřící Twitteru v podstatě nabízí video alternativu ke tweetování, přičemž délka sdělení je namísto 140 znaky omezena šesti vteřinami.

Nejen zaměstnanci by měli být kreativní při hledání práce, ale i naopak – což je věc, kterou firmy často opomíjejí. A pokud jste agentura specializovaná na sociální sítě, originální využití některé z nich se přímo nabízí. Agentura Brandz Friendz vsadila na aplikaci Vine. Jak moc je zrovna tahle služba populární v Česku je těžké odhadovat, minimálně je ale to počin, který by mohl vyvolat nemalý sociální buzz, což je zřejmě také hlavním cílem. Ostatně, jinak by asi neexistoval tenhle článek…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Brand builder: FB kampaně se dnes nabízí stejně, jako prodejci nosí po domech deky

Každý chce mít značku, která má kouzlo a sílu jako Apple, Red Bull nebo třeba Louis Vuitton. Značka se ovšem nebuduje jako celek, jak říká brand builder Karel Novotný, je o dobrém produktovém marketingu, uvážených krocích a hlavně správně nastavených postupech ve firmě. Karla můžete potkat na dnes začínajícím WebExpu, kde má na starost sekci branding.