Brandz Friendz hledají programátora přes šestivteřinové video na Vine

Všechno je někdy poprvé a tohle nejspíš první využití sociální aplikace Vine pro potřeby HR, alespoň co my jsme slyšeli – v Česku skoro určitě. Aplikace patřící Twitteru v podstatě nabízí video alternativu ke tweetování, přičemž délka sdělení je namísto 140 znaky omezena šesti vteřinami.

Nejen zaměstnanci by měli být kreativní při hledání práce, ale i naopak – což je věc, kterou firmy často opomíjejí. A pokud jste agentura specializovaná na sociální sítě, originální využití některé z nich se přímo nabízí. Agentura Brandz Friendz vsadila na aplikaci Vine. Jak moc je zrovna tahle služba populární v Česku je těžké odhadovat, minimálně je ale to počin, který by mohl vyvolat nemalý sociální buzz, což je zřejmě také hlavním cílem. Ostatně, jinak by asi neexistoval tenhle článek…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Placené brány se stávají miláčkem médií

Slýcháme o tom již několik let. Vydavatelům tištěných médií se snižují tržby a internetová média je často z reklamy těžké zaplatit. Východiskem má podle některých být takzvaný paywall, tedy vybírání peněz přímo od čtenářů, kteří si bez zaplacení články nepřečtou. Zda to funguje a jak dobře zjistíte v aktuální infografice.