AVAST koupil přední české mobilní vývojáře Inmite

Škoda Auto, Raiffeisenbank, O2, Air Bank, Česká televize a další velcí klienti využívající služby Inmite se budou muset poohlédnout jinde. Společnost pod křídly AVASTu končí se zakázkovým vývojem a bude se soustředit na projekty nového majitele.

AVAST Software, výrobce zabezpečení pro mobilní zařízení a počítače, dnes oznámil, že se jeho součástí stala lokální jednička ve vývoji mobilních aplikací, pražská společnost Inmite. Díky této akvizici AVAST rozšiřuje svůj tým o 40 specialistů na vývoj mobilních aplikací. Inmite se stane součástí mobilní divize, kterou vede nedávno jmenovaný Jude McColgan.

Inmite se pyšní širokým portfoliem aplikací vyvinutých pro významné firmy v České republice i na Slovensku pro klienty z řad automobilek, mobilních operátorů i velkých bank. Společnost mimo jiné vyvinula první prototyp bankovní aplikace Google Glass a je také držitelem prestižního ocenění Top Developer v rámci Google Play Store. Kromě toho získala čtyřikrát za sebou ocenění Mobilní aplikace roku a společnost Deloitte ji v roce 2014 zařadila mezi 50 nejrychleji rostoucích mladých technologických firem v regionu Střední Evropy.

“S Inmitem získáváme skvěle sehraný tým výborných mobilních vývojářů. Tato akvizice nám pomůže s urychlením růstu v mobilní oblasti a rozšířením kapacit napříč mobilními platformami,” řekl Vincent Steckler, generální ředitel společnosti AVAST Software. “Kyber-podvodníci stále častěji cílí na chytré telefony a tablety a uživatelé poptávají bezpečnostní řešení, která je ochrání před útoky na veřejných Wi-Fi sítích, phishingovými útoky nebo před ztrátou či krádeží identity.”

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Sledujte dnes živý přenos z E-commerce fora 2013

Máte e-shop libovolné velikosti nebo o něm uvažujete? Prodáváte produkty či služby a přemýšlíte, jak prorazit online? Pokud to myslíte s online prodejem vážně, na téhle akci byste neměli chybět. Ale když už na ní přeci jen z nějakého závažného důvodu chybíte, k dispozici je pro vás po celý den živý přenos.